Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Leszólítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Leszólítanátok egy csajt, aki egyedül fut, edz a focipálya körül? Hogy segítse elő ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Én 20/L vagyok, arra gondoltam, le fogok járni futni a falum focipályájára, mivel nincs jobb dolgom, és legalább eljárok valahova, és akkor már a hasznosat vegyítsük a jóval: a fiúk fociedzése után mennék. Mire átöltöznek az öltözőben és kijönnek, addigra én ott futkosom a focipálya köröket. Van egy srác köztük, aki nagyon bejön, és mikor megy hazafelé, én rámosolyognék és úgy köszönnék (mivel látásból ismerjük egymást,ezért szoktunk is köszönni egymásnak alapból is). Ez gondolom nem lenne elég ahhoz, hogy odajöjjön beszélgetni, vagy beálljon futni v bármi. Valami ötletetek nincs erre?:)
2013. ápr. 20. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 1. V 2. Alkalommal nem kerdi meg h mi a szitu vgay vmi akkor,kerdezd meg milyen volt az edese
2013. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzese
2013. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj ki nézőnek és hazafelé dicsérd meg a beadásait, a cseleit, a fejeseit, stb.
2013. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki tegnap vagy tegnapelőtt is ezt írta ki? :D csak akkor ugye biciglivel volt és szembe jössz vele amikor ő jön haza :D
2013. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!