Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek hozzá a randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá a randizgatáshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 16 éves fiú vagyok, lassan 17 és az a gondom van, hogy még sose volt barátnőm. Gyerekkori szerelmem volt csak, de az semmit nem jelent. Szóval nem merem megszólítani a lányokat, mert félek a visszautasításuktól. Valahogy mégis össze kéne szednem magam. Viszont nem tudom milyen lányokkal kezdjek hozzá. Szórakozóhely kizárva, mert nem járok. Esetleg utcán megszólítani 1 lányt, vagy ha épp kutyát sétáltat, megdícsérném a kutyáját és elkísérném? Nem tudom :'(

Tudnátok néhány tanácsot adni? Csak komoly választ szeretnék légyszíves. Tudom ciki, hogy még nem volt barátnőm, de ez van. Nagyon szépen köszönöm annak, aki segít. Ha valamit rosszul írtam, vagy egyéb, akkor kérdezzetek.


2013. ápr. 21. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Féltem én is, mert nem vagyok beszédes, de azért mégis megoldottam. Ne kattogj rajta, egyébként némelyik lány még aranyosnak is tartja, ha zavarba vagy stb.
2013. ápr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire nézel ki jól meg mennyire sikerült a manapság "hűdemenő" irányzatok bármelyikét elsajátítani.
2013. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még iskolás vagy . Akkor az a legegyszer
2013. ápr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-űbb ha az iskolából próbálsz felszedni valakit.

Úgy biztosan lesz közös témátok amiről dumálhattok.

2013. ápr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogyan értsem ezt a hűdemenő irányzatot? Nem vagyok "páwa".

Igen még iskolás vagyok, gondoltam is rá. Az a baj, hogy félek. Megpróbálom megoldani, csak még nem tudom hogy kezdjem. Miről érdemes beszélni egy lánnyal?

2013. ápr. 21. 10:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a normális válaszokat, ment a zöld :)
2013. ápr. 21. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz, mint ha egy fiú lenne ,de kedvesen.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!