Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elhívni egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhívni egy csajt valahova hogy beszélgessek vele, de nem randi célból?

Figyelt kérdés

Csak meg szeretném ismerni egy kicsit.

Vagy végül is ez ugyanaz mintha randi lenne nem?



2013. ápr. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez ugyanaz mint a randi. Bár ha beszéltek egy ideje és csak barátként akkor nem feltétlen.:)
2013. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak akkor hívd el, ha meg akarod b.ni
2013. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen randi, csak legyetek mindketten tisztában vele, hogy mi célból is találkoztok.
2013. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
később randira is hívnám arra gondoltam csak még előtte jó lenne kicsit jobban megismerni...
2013. ápr. 21. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így találkozgatok egy pár hete egy nagyszerű lánnyal. Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, ezért azt kérte, ne rohanjunk, azóta is rendszeresen találkozunk csak baráti szinten, és nagyon jól érezzük magunkat egymással (legalább is remélem, a dolog az ő részéről is ilyen, de máskülönben bizonyára nem találkozgatna velem). Nekem már a társasága is nagyon jó, de bármi megtörténhet. És ez így tökéletes. :)


Nagyon szeretem a mosolyát, a szemét, a hangját, a belső világát, és külsőleg is nagyon tetszik, csak vigyázok, hogy ne szeressek belé óvatlanul, túl hamar, csak ha a dolog kölcsönös. Hova rohanunk?


Ne hívd a dolgot randinak. "Találkoztok", és kész.

2013. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!