Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket milyen gyakran csókolnak meg az első randin?

Figyelt kérdés
(Itt most 15-17 éves lányokra gondoltam) És, ha nem az mit jelent? Hogy nem tetszem neki?

2013. ápr. 21. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 randim volt mielőtt összejöttem a barátommal,és nem csókolt meg,csak miután összejöttünk rá 3-4 napra:) Biztos tetszel neki,csak nem akarja elkapkodni:)

16/L

2013. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez általában tőlem függött, hogy hogy viselkedtem a randin. Ha én is közeledtem hozzá, látta rajtam, hogy jól érzem magam vele, akkor megcsókoltak az első randin. Mondjuk mindegyikőjüket régebb óta ismertem szóval nem akkor kezdtük megismerni egymást.. Nem biztos, hogy nem tetszel neki, lehet csak zavarban volt a srác és nem tudta, hogy reagálnál. Ha keres a randi után, akkor szerintem minden rendben..:)

18/L

2013. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató kommenteket. :)
2013. ápr. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!