Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért romlott így el a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott így el a társadalom, hogy egy csúnya lány is azt hiszi magáról, ő egy szépség és bármit megtehet a csúnya fiúkkal, a szép lányokról nem is beszélve, ellenben sok átlagos külsejű fiú önbizalma is a béka feneke alatt van manapság?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért romlott el így a társadalom, hogy ilyeneket kérdeznek emberek? Nincs olyan, hogy csúnya lány. De legalábbis sosem mondunk ilyet.
2013. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

szerintem meg az a problémád, hogy a csúnya csaj nem kezel téged istenként csak azért, mert hozzászóltál.

mert hogy képzeli már, hogy válogat, miközben te meg beérnéd vele is

2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy szerinted csúnya, még lehet önbizalma, ja és ízlése is, tehát nem kell istenként kezelni minden fiút, aki "beérné" vele. Hidd el, még ők is válogathatnak, ha van egy kis eszük, meg tudják, hogy kell pasizni.


ellenben sok átlagos külsejű fiú önbizalma is a béka feneke alatt van manapság - a média hatása is, ami azt sulykolja az emberekbe, hogy amelyik pasi nem izmos, az már nem is jó... ja és pasiként szerinted nem kellene annyira letörni még 10 visszautasítás, lerázás után sem...én ezzel sem értek egyet, mert szerintem buta a társadalmi elvárás, és simán lehet a lánynak is kezdeményeznie, de azért most még ti vagytok a vadászok, a lányok meg érzelmileg bonyolultabbak, így nem kell meglepődni semmin. Ezekben az időkben lány csak akkor kezdeményez, ha már komolyan eldöntötte, hogy kapcsolatot akar, mert nagyon tetszik neki a pasi, vagy már szerelmes. Na, itt már cikibb lenne 3-4 visszautasítás... :/


17/L

2013. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3.-as vagyok: röviden, pasiként több visszautasítás sem feltétlenül jelenti, hogy nem vagy jó pasi.
2013. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
72%

Semmi sem romlott el,mert az hogy szerinted csunya valaki,az csak a sajat velemenyed,az izlesednek megfeleloen.

Az a lany nem csunya,mert mindenkit csak onmaga valojaban lehet ertekelni.Az egeszseges onbizalomhoz pedig elengedhetetlen hogy minden embernek legyen onertekelese.

2013. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

3: Az odáig rendben is van, hogy 10-20 elutasítás. De én olyan ronda vagyok, hogy már 3 számjegyű összegben van az elutasításaim száma, és nem is 1-essel kezdődik.


A témához visszatérve meg csak annyit jegyeznék meg, hogy több a férfi, mint a nő, ezért a nők mindig is válogathatnak. Tehát az olyan ocsmány férfiak, mint én vagyok, sosem fognak társat találni.

2013. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13:16 ámen
2013. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Elfajzott itt már minden.
2013. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én meg azt vettem észre h az átlagos csajok hiszik azt magukról h istennők közbe meg sehol semmi xD.és az igazán szép csajszikból meg kevesebb lett. sok az ilyen kamus "barbi" hogy a vakolat alatt ronda...:(
2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindegy miéet ilyen, tenni úgsem tudsz sokat ellene, és enm is fog változni egyhamar, magyarul nincs megoldás. ráadásul általában akik felteszik ezeket a kérdéseket azok sem túl bonyolult emberek...
2013. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!