Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ritka ronda fejem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ritka ronda fejem van, akkor hogyan lehetne barátnőm, esetleg valaki hasonló problémával be tudott már csajozni és, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 17:00
 1/10 PcCsaj ***** válasza:
Akkor tessék gyúrni :)
2013. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz a ritka ronda alatt?
2013. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagy orr, elálló fülek, aszimmetrikus arcszerkezet, toka, kopaszodó fejbőr például.
2013. ápr. 21. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2013. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan fejem van mint egy csirkének :DDD


De mielőtt azt hinnéd, még nem jött össze semmi, viszont falun' még vagy 3 éve tudom hogy bejöttem 2 csajnak is, egyik se volt szép, de ha már valakinek bejöttem akkor az már jó..


Amúgy kezdtem a fejemmel ezt-azt, a haj nagyon sokat tud segíteni, mostanra már egész tűrhetően nézek ki (remélem), én így érzem, meg vannak csajok akikkel szemeztem. Tovább egyelőre nem jutottam, majd meglátjuk mi lesz


18

2013. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem még szemüvegem is van ezek mellé, és sovány is vagyok. Azt nem tudom elmondani, hogy csajoztam be de mikor szakítani akartam az előző barátnőmmel akivel fél évig éltem együtt, eldumáltam egy lánnyal a buszmegállóban és pár percen belül már smároltunk, úgyhogy úgy tudtam szakítani az exemmel hogy addigra már volt helyette más.. Jah, az exemmel úgy ismerkedtem meg hogy közmunkásként utcát sepertem és amúgy most is munkanélküli vagyok :)
2013. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert én rettenetesen és undorítóan ocsmány vagyok, alacsony és dagadt, nem is csoda, hogy mindenki menekül előlem, és még sosem csókolóztam.
2013. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy férfi más egyéb tényezőkkel képes ellensúlyozni az előnytelen arcszerkezetét! sportos külső, férfias fellépés, itelligencia, egisztencia stb... nézd meg a Hajdú Pétert! tüdőnadrágban, kínai pólóban a kutya se hugyozná le...
2013. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajdú Péternél speciel a felsoroltak közül csak az egzisztencia stimmel :D Az viszont önmagában is elég, h az előnytelen külsőt ellensúlyozd.
2013. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ronda pasit erre, szemölcs az állán, meg úgy alapból nem egy szépség, plusz gusztustalan, túrja az orrát, amikor beszél valakivel, köpköd ide-oda, stb... És mégis van csaja már 7 éve, és a csaj átlagosan szép, találna annál a pasinál 10-szer jobbat is.
2013. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!