Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van félnivalóm? Került már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm? Került már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Újfent rá akarok írni a szerelmemre(évekkel ezelőtt barátok voltunk, de még mindig őt szeretem, és meg akarom próbálni), de visszatart a félelem. Félek, hogy idegesíteni fogom, és az lesz itt a legújabb kérdés, hogy "hogyan rázhatnám le ezt az ostoba csajt, aki tetejébe még annyira ronda is, hogy feljön a szén a bányából, ha ő lemegy?" Jó, persze, így nem nyilatkozna, meg nem is használja ezt az oldalt, de gondolom érhető, mire akarok kilyukadni.

A barátaim nem tartják ezt reálisnak, szerintük túl negatív vagyok...Ráadásul tudom, hogy nagyon is hasonlítok a srác elképzelt ideáljához, és rengeteg közös van a bennünk, a személyiségeink összeillenek és még véletlenül sem ütik egymást.

Lehet, hogy abból jön ez a félelem, hogy sosem voltam imádat tárgya, és kiskoromban imádták kiközösíteni, mert sokban különböztem az átlagos gyerekektől(gondolkodás, hobby terén) Azóta persze már volt olyan, hogy bejöttem másnak, meg hogy a palik (nem a legszebb hangnemben, de akkor is XD) dicséretet tettek rám...Áh, de nem tudom!


Szerintetek érdemes belevágni és tényleg csak beképzelem magamnak a sok negatív dolgot? Hogyan tudnék ettől szabadulni? :S


2013. ápr. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Amig igy gondolkozol, addig eszedbe ne jusson egyáltalán bármiféle emberi kapcsolatba kezdeni, nem hogy baráti/társas kapcsolatba.
2013. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Próbálok változni~


2.: Igaza van az illetőnek, és a megfogalmazása is nagyon szép, csak ámultam, hogy a kérdező 19 éves, vagy legalábbis annyinak vallja magát.

Én is úgy vagyok vele, hogy ha akar valamit, akkor nyugodtan kezdeményezzen a nő is, mert sokkal több ér egy esetleges boldog kapcsolat, az "igazi" megtalálása ezáltal, mint az ostoba büszkeség.

Azonban nekem az a problémám, hogy saját félelmem, önbizalomhiányom tart láncon :S

2013. ápr. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!