Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma életemben először leszolíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma életemben először leszolítottam egy lányt. Egész könnyen ment. Tényleg ilyen könnyű? Csak jó nyitás szimpátia és nyert dolog?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok,szemezés után mentem oda
2013. ápr. 21. 20:17
1 2 3 4 5
 31/46 bimbike11 válasza:
87%

Na de fiúk!! nem a magasságon, vagy a kinézeten alapul egy kapcsolat kezdete!!! Igen, számít, de ha kellemes a pasi kisugárzása (én pl) simán szóba állok vele, nem kell hogy a magazin címlapjáról lépjen ki az a srác... igen, azok is jók, de nekünk is csak ARRA (már aki ezzel él)... hidd el, ha igazán belevalóan viselkedtek és nem nyuszimuszin, hogy a lány, azt érzi, hogy képesek vagytok tökös pasik lenni és nem nekik kell titeket megvédeni ha neadjisten este sétáltok az utcán és belétek kötnek.... szóval szerintem ezek a legfontosabbak... egyébként a magasság annyiban számít, hogy én pl 177 cm magas vagyok, és valóban nem szívesen járnék nálam alacsonyabb sráccal, mert egy nőnek SZÜKSÉGE VAN ARRA, hogy nőiesen fel tudjon öltözködni, amibe a magassarkú igenis beleszámít... szóval a lényeg, hogy igen is FÉRFI módjára viselkedjetek, ha lánnyal álltok szemben, mert a vasalt hajú, töketlen pasikkal tele a világ, mi lányok pedig már ezt k*vára unjuk... :)

20/L

2013. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Majd akkor örülj, ha tartós kapcsolatban leszel vele, mert egyébként semmit nem értél ezzel a leszólítással.
2013. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Annyit legalább elértem,hogy lett egy jó ismerősöm,és már tudom nem para leszólítani valakit
2013. ápr. 23. 19:24
 34/46 Hanariko ***** válasza:
100%

üzenném az egyik hozzászólónak: én nem undorodom az alacsony fiúktól, sőt... ugyanannyi esélyük van, mint egy magasnak. Néha több is (persze ezt úgysem fogod elhinni)

Egy másik válaszolónak pedig: igenis ért valamit ez a leszólítás, még ha kapcsolat nem is lesz belőle. Mint a kérdésből is látszik, rájött, hogy nem olyan bonyolult dolog ez, és tapasztalatot (meg talán egy kis önbizalmat is) mindenképpen szerzett.

2013. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
32-es vagyok: Végülis ja, igaz, valamit ért. Sok boldogságot!
2013. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Az ilyenek érnek valamit. Még tovább rombolják az ember önbizalmát, mert az olyan ocsmány srácok, mint én mindig csak visszautasításokat kapnak.
2013. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek már be a sírást!


Ha nem tudsz csajozni mert ronda vagy és a leszólításokkal csak tovább rombolod az önbizalmad, akkor töltsd le a wowot vagy más játékot és kockulj, az nem utasít el.Minek itt sírni?

2013. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
#37 megtörtént, mi a következő lépés?
2013. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Melyiket csináltad meg? A sírás abbahagyását vagy a játék letöltését?
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
De hülyeség ez, hogy töltsünk le játékot. A játékoknak nincs semmi értelme, csak elviszik az időt. Viszont a másik tény meg az, hogy aki olyan ocsmány, mint én, az sosem talál magának barátnőt.
2013. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!