Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után már meg lehet állapítani, hogy érdemes-e folytatni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 04:22
 1/9 Antonius Caepio ***** válasza:
Valószínűleg. Az első randin sok mindent megtudhatsz a másik félről.
2013. ápr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem valami orbitális baromságot csinál a másik fél,akkor fogható arra,,hogy rossz napja van.
2013. ápr. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1# ez igaz, de mi a helyzet akkor ha az első randin nem úgy sikerülnek a dolgok ahogyan azt kiszemelt szerette volna?

Az első randi mindig stresszes mind a 2 fél részéről, és jöhetnek közbe bakik.

Bár ha nagyon gáz a csaj/srác a legjobb ha nincs második randi...

2013. ápr. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor vele voltam nem éreztem kicsit se, hogy vágynék az érintésére...udvarias, rendes volt, de nem érzem, hogy a belsejébe megfogott volna bármi is. Olyan semlegesen gondolok vissza rá. Akkor hagyjam?
2013. ápr. 4. 04:30
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Első randin hasonlóan éreztem. Harmadik randin kidobtam. Egy hónap múlva összefutottunk. Három éves kapcsolat lett belőle.Azóta nem vagyunk együtt de a legjobb barátom.
2013. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van hogy nagyon egyértelmű a dolog, de én általában igyekszem egy alkalomnál több esélyt adni a pasinak, meg persze magamnak is. sokáig húzni viszont nem érdemes, ha nincs meg az összhang, se nem érezzük a szikrát, kár tovább erőltetni
2013. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen több esélyt kell adni! Vannak emberek, mint pl. én is, akik zárkózottabbak, nehezebben nyílnak meg. Az ilyenek elsőre unalmasnak tűnhetnek, viszont ha megismered őket, kiderül hogy milyen színesek is tudnak lenni valójában. Úgyhogy adj még időt neki!
2013. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

De ő nem volt zárkózott,sőt...rengeteget beszélt.

Az a problémám, hogy szerintem semmilyen baki nem történt. Eltudtunk beszélgetni, viszonylag kötetlenül. Volt stressz, nem azt mondom, de szerintem ez nála nem volt olyan mértékű mint nálam. És, ha arra gondolok, hogy megint találkozok vele, nem fut át semmilyen kellemes érzés...

Ami aggaszt, hogy én nagyon tetszem neki(mondta is, meg láttam is rajta). Az én részemről meg ez nem egyértelmű..inkább semlegesen viszonyulok hozzá. És ha lemegyek a második randira, azzal nem azt üzenem neki, hogy nekem is bejön, és akarom a folytatást? Úgy érzem, hogy ez hazugság lenne a részemről, és nem akarom, hogy a végén nagyon beleélje magát vagy belém szeressen, én meg megbántsam ezzel és fájdalmat okozzak neki.

2013. ápr. 4. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezek az "előtte sose láttam, nem is ismerjük egymást", a legnagyobb lutrik.

Nem mintha többi, "hónapok óta ismerjük egymást", ne lenne az, vagy az éves barátságok.

Szóval ez ilyen, döntsd el, adsz-e esélyt-időt, avagy sem.


Van aki azt mondja, ha nem vonzódik hozzá elsőre később se fog, van aki azt mondja, neki kell, hogy a másik ilyen olyan legyen belül, mert az számára nagyon vonzóvá teszi.

Van akinek idő kell ehhez.

Szóval erre recept nincs.


Szerintem viszont ami ígéretes lehet, ha jól érzed magad vele, és sokat tudtok együtt nevetni.

Menjetek el inkább valami programra következő randira, mondjuk bowlingozni, billiárdozni, játszani.

2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!