Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érhetném el, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a srác ne tartson megközelíthetetlennek? 22/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a pasi aki tetszik, szerintem azt hiszi, hogy megközelíthetetlen vagyok, mert folyton velem lóg egy másik srác, akit nem tudok lerázni, és mivel én barátomnak tekintem, megbántani sem akarom. Ez a srác ha van közös óránk, még akkor is megvár óra után ha mondjuk mosdóba megyek, mindig megkérdezi, h haza vihet e, de nem engedem neki, mert nem akarok tőle semmit, és néha úgy érzem, ő meg akarna vmit.


Szóval miatta sosem lát engem egyedül az a pasi, aki nekem tetszik.

A másik meg, hogy amikor beszólok a lerázhatatlan srácnak, akkor meg azt hiheti, hogy másokkal is így viselkedek, pedig csak már nagyon elegem van a másik pasiból, (mint pasi, barátként nem zavarna, csak hát nyomulni szokott)


Így aztán már ott tartok, hagyom a p*csába, és elkerülöm mindkettőt (egyébként jóba vannak).


Mégis mit lehetne tenni?



2013. ápr. 21. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak érthetően hogy a másik férfit kívánod társadul fogadni.
2013. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért egy 22 éves csaj már csak kitudja nyitni a száját és megmondani amit akar persze kulturált emberi módon. Felnőtt emberek nem sértődnek meg ilyen hülyeségeken szerintem. 21F
2013. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még azon is képes megsértődni, ha nem veszem fel a telefont, a múltkor ellenőr volt a buszon, és a bérletemet kerestem, azért nem vettem fel a barát kategóriás srácnak a hívását.

Meg számon kéri rajtam, ha nem megyek be 1-2 órára, meg ha én nem megyek be, akkor ő se. Mondtam már neki, hogy ne függjön tőlem az ő viselkedése. Szóval nem lehet vele sértődés nélkül tisztázni, hogy nekem szükségem van néha arra, hogy ne csak vele legyek.


A másik meg, hogy ha nem is lógnék vele, akkor hogy vetessem észre magam a pasival, aki tetszik? Mert nem akarom beégetni magam előtte, ha esetleg nincs esélyem nála.

2013. ápr. 21. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyerekes, de beszéld meg valakivel hogy facebookon had legyél vele kapcsolatban, hogy a barát srác lássa, és előben is mond neki hogy lett pasid, akkor hátha leszakad rólad.
2013. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát először mindenképpen az előzőt rázd le. Ez sem neki nem jó hosszú távon, sem neked.

Én nem igazán foglalkoznék azzal, hogy megsértődik-e vagy sem, ha már ennyire kibírhatatlan és ennyire tapad (mert ez már nem nyomulás), akkor előbb-utóbb úgy is sértődés lesz belőle. Csak rajtad múlik, hogy mennyi időt pazarolsz el még így az életedből.


A másik srác miatt meg ne aggódj, amint lekoptatod a tapadóst :) elég motiváció lesz neki, hogy addig lépjen amíg nem talál be egy másik. :)

2013. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mármint a kiszemeltedre értettem, hogy lépni fog míg nem kezd más nyomulni rád.
2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hogyan áll a dolog? Történ már valami előrelépés?
2013. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Előrelépés: magamra haragítottam a barátot. Meg akarta keresni a házunkat google utcanézegetőn, már keresztkérdésekkel is bombázott, és egyszer csak azt találtam neki mondani, mert kitört belőlem facen, hogy ilyet nem játszunk, állítsa már le magát. És erre megsértődött. Nem tudom, miért nem bírja felfogni már másfél éve, hogy ne akarjon már mindig a sarkamban lenni. Szóval addig kérdezgetett, amíg ez lett belőle. Biztos én vagyok a szemét, hogy miért nem nézheti meg google-n, de amilyen sunyin gondolkozik néha, még képes, és suli előtt értem jönne (másfél éve naponta megkérdezi, hazavihet e)


A pasi, aki meg tetszik, olyan, mintha zavarba lenne, és teljesen bezárkózik, ..., szóval egyik probléma kilőve, a másik még megoldásra vár

2013. ápr. 27. 17:43
 9/10 anonim válasza:

Na, jól tetted. Legközelebb már nem fogsz ilyenre másfél évet pazarolni. :)

A másikat meg bíztasd! "Jelezd" neki, hogy bejön neked, ha meg nem veszi észre, akkor meg kezdeményezz te vagy ez a probléma is eltart majd egy ideig.

2013. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy sem lép semmit, hogy egyedül vagy, akkor szerintem menj oda mosolyogva és kezdeményezz egy beszélgetést.
2013. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!