Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton attól félek, hogy valaki beszól az előnytelen testi adottságaim miatt, azaz amiatt, hogy csúnya, ronda srác vagyok és még csak nem is egy nagy darab állat, aki megvédhetné magát?

Figyelt kérdés

így érthető, ha a csajoknak sem kellek, nem is erőltetem már ezt a dolgot, fölfogtam, hogy nekem sosem lehet barátnőm. Néha nagyon fáj, máskor könnyebben bírom, hogy egyedül vagyok. Mondjuk, ha szerelmes párokat látok, az kikészít, de igyekszem elrejteni a fájdalmam. Aztán ott van, hogy alapból félek kimenni is az utcára úgy érzem, hogy fúj, de ronda vagyok és mindenki engem néz meg épp arra várok folyamatosan, hogy valaki beszól, hogy milyen ronda vagyok vagy kinevetnek, esetleg még meg is vernek, amiért csúnya vagyok és gyenge alkatra.

Már azon is gondolkoztam, hogy valami sprayt beszerzek önvédelemre. De igazából a legjobban attól tartok, hogy valami szép lány kigúnyol vagy rondának nevez, ez fura mód még annaál is rosszabbul esne, mintha egy kemény gyerek megverne a külsőm miatt.

Olyan jó már, aki magas, jóképű és zabálják a nők, engem meg érthető mód a kutya sem akar megismerni, de még szóba állni sem, sőt szerintem, ha rosszul lennék is hagynának meghalni, míg egy helyes pasiért odadobnák magukat a szebbnél szebb csajok.


2013. ápr. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
miez a nyálas szöveg?
2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne keseregj, inkább tegyél azért, hogy ne legyél ronda. Kapd össze magad, járj el futni legalább, jobb lesz a közérzeted, meg az állóképességed is. Növessz borostát, azzal nem nyúlhatsz mellé, és öltözz a személyeségednek megfelelően (ne "anya megvette mert szerinte jól áll" ruhákba). Kész.

Én lány vagyok, meghíztam, fogyózom. Nem tetszik valami, hangsúlyozom inkább azt, ami szép.

A legfontosabb a kisugárzás, az önbizalom, amit most elsősorban valamilyen edzéssel fogsz szerezni. Sok sikert.

2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég, mit tettél.

Úgy elkezdtelek sajnálni, hogy könnybelábadt a szemem.

2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D'a ***** válasza:
kérhetnék egy képet? :)
2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaj, ne legyél már ilyen!! a belsö sokkal fontosabb amugy meg csunya ember nincs is! mindenkiben van valami szép:) ne legyél ilyen szigorú és negativ magaddal! élvezd az életett és gondolkoz pozitivan bisztosan lessz barátnöd csak el kell hinned!:)))

L.17

2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne sirjá már -.-" egy férfi nem sír figyelj énis voltam csúnya és gyenge kis szar akit egy ütéssel eltiportak. így aztán valaki fel ajánlotta h menjek vele kondizni és minnél jobban vastagodott a karom annál jobban meg tudtam magam védeni . fel a fejjel teso !!

14/f

2013. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, már gyerekkorod óta ez megy nálad. Ha úgy érzed, hogy egyedül képtelen vagy továbblépni, akkor nyugodtan keress fel egy pszichológust. Nem fogja helyetted megoldani a problémáidat, de segíthet. Persze ehhez neked is akarnod kell a változást. Korábban én is okádéknak éreztem magam, ehhez képest nem egy szép lánnyal beszélgettem már, sőt többször volt olyan, hogy ők kezdtek privátabb jellegű kérdéseket feltenni nekem (van-e barátnőm, miért nincs stb.). Tudom, hogy nem könnyű, de valószínűleg te sem vagy menthetetlen.
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de ha még mindig ez a helyzet áll fenn, akkor remélem tudok segíteni. Ha nem bánod, személyes tapasztalatom írom le.

Adott egy pasi, akire gondolkodás nélkül mondhatom, hogy rondábbat még nem láttam tőle. Mivel nem barlangban neveltek, a külseje miatt nem szólok meg senkit. Tehet bárki is a testi adottságai ellen valamit?!

A környezetemben mindenki utálja, mert csúnya és mindenről megvan a saját véleménye, nem hagyja magát befolyásolni. S ez más egyéb mellett hihetetlenül vonzóvá teszi számomra. Apró részleteket figyeltem meg az arcán, s rájöttem, hogy bizonyos testi tulajdonságai szépek. Nem olyan, mint a többi címlapfiú akikre eddig nyáladzottam, ami nem meglepő ugyebár. A kinézete másodlagossá vált, s úgy érzem, szeretem. Ez nem csak vágy, egészében akarom.

Nyugodj meg, akinek fontos vagy elfogad olyannak, amilyen vagy.

Azt soha ne mutasd ki, hogy zavar mások negatív véleménye. Tegyél rá magasról, vicceld el a szitut és idővel leszállnak rólad. Mivel már másfél éves a kérdés, érdekel változott-e a felfogásod. Remélem rózsásabban látod már ezt a kinézet-témát.

2014. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!