Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú és hármunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és hármunknak tetszik most mi legyen?

Figyelt kérdés
Na van 18 éves fiú mi csak 14-ek vagyunk tudom most jön az hogy haggyátok de fiú tényleg éretlen a korához képest de hozzánk képest meg érett. Nekem nagyon tetszik és már nagyon sokat sírok mert szerintem a legjobbarátnőm tetszik neki nem tudom mit csináljak én nem akarok senkit sem megbántani de sírni mindig miatta sem akarok az a baj hogy a fiú nagyon magas én meg alacsony nem tudom mi legyen.....

2013. ápr. 21. 20:55
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:
Menjetek mesét nézni, aztán térjetek vissza erre a témára, pár év múlva.
2013. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ilyet is ritkán hallani, hogy éretlen a korához képest :D de hozzátok tényleg idős, mit vártok tőle??? majd összejön egy általános iskolással mi? úgy, hogy most fog érettségizni
2013. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán kérdezzétek meg az érintettet, hogy neki ki tetszik. Az sok mindent eldöntene.
2013. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
HAgyjatok hogy a srac hagy dontson
2013. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vackorka ***** válasza:
Inkább gondolkozatok el.. mi a fontosabb... a barátság vagy egy 18éves valaki aki pár hétig fog tartani max? Inkább mindhárman nézzetek ki mást.
2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából 8.-os még csak..... és ő hív minket hogy menjünk....
2013. ápr. 21. 21:05
 7/13 Vackorka ***** válasza:
mi ez valami kisegitő iskola?? 18évesen valaki 8dikos legyen :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18 évesen 8.-os ? Nem semmi kapacitás.
2013. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Segitséget kértem nem fikázást....
2013. ápr. 21. 21:31
 10/13 HalkHogen ***** válasza:
65%

Hát ez kész... :-D :-D

A három Lángelme és a Mester. :-)


Szerintem nyomjatok egy édesnégyest, s utána eldönti, melyiktek a legfincsibb csaj.

2013. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!