Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akinek láthatóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akinek láthatóan bejövök, de magasabb nálam úgyhogy nem is törődök vele. Jól teszem?

Figyelt kérdés

nem beszéltem vele csak köszönő viszonyban vagyunk. Észrevettem hogy figyel, és közelembe van mindig.

Nekem is tetszik, viszont engem zavar nagyon ha a csaj nagyobb nálam. Nem is értem őt nem zavarja ha a férfi kisebb ? szóval próbálom nem is észrevenni vhogy túlteszem magam rajta...


2013. ápr. 21. 22:40
 1/9 Hanariko ***** válasza:
100%
ha neked ez tényleg ekkora baj, akkor tényleg inkább hagyd. amúgy ezek szerint őt nem zavarja/zavarná... látod, nem minden a méret :D
2013. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"viszont engem zavar nagyon ha a csaj nagyobb nálam."

Akkor felejtős, de nem az ő "hibája", hanem a tiéd.

"őt nem zavarja ha a férfi kisebb ? "

Nem tudom, ezek szerint nem, de ha a te részedről már nem oké így, akkor kár is firtatni.


17/L

2013. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség,de a te dolgod.
2013. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én egy elég magas lány vagyok... Szóval ha a pasi sokkal kisebb nálam az zavar... Köztetek kb. mennyi a méretkülönbség?? De egyébként ha mindketten bejöttök egymásnak nehogy már ezen múljon...
2013. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, fél fej az nincs az biztos...
2013. ápr. 21. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az sztem nem sok :) nehogy ez tartson már vissza...:)
2013. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off: hány éves vagy?

Ha tényleg tetszik, akkor szerintem ne törődj vele, hogy magasabb. Nem ezen múlik semmi. Az, hogy őt ez általában nem zavarja, az közel sem biztos, de van az úgy, hogy az ember olyanba szeret bele (vagy tetszik meg neki), aki egyébként nem az ideálja. És az a fajtaérzés szerintem őszintébb, mintha csak azért

2013. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(bocsi, elküldtem véletlenül)

..."szeret" valakit mert mindig is egy 190 cm magas, szőke, kék szemű hercegről álmodozott.

2013. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez vicc ?? b+ te nem vagy semmi mit zavar az kivéve hogyha 180 a csaj és te meg 120 vagy, de ha nem így van akkor meg mit zavar látszik hogy szeret és látszik hogy te is szereted most ez az akadály ????????
2013. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!