Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem esik jól nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik jól nekem, ha a csajok folyamatosan visszautasítanak 26 éves fejemmel, holott nem kellene ezen agyalni?

Figyelt kérdés
Másról minden lepereg, de nekem 20-30 visszautasítás is elég ahhoz, hogy kissé kelelmetlenül érezzem magat. Mit tegyek, hogy érzéketlen legyek ezzel kapcsolatosan?
2013. ápr. 22. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Képet! Szerintem mert te nem olyan srác vagy mint a többi ,hogy csak beakar csajozni ,hogy lefektesse. Lehet többet akarsz tőlük és azért esik ilyen rosszul.
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert bántja a büszkeséged,
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden egyes visszautasítás egy "késbökés" átvitt értelemben, egy jelzés a nőneműek részéről, hogy : Szar vagy, nem feleltél meg az ő igényszintjüknek, nem vagy férfi a szemükben, és nem kellettél nekik. Eltaszítottak maguktól és szarba se néztek.

Teljesen természetes érzés ez, ha ettől nem érzed jól magad. Főleg ha már több tucat tette ezt veled, akkor már azon is el lehet esetleg talán gondolkodni, hogy nem egykét nőnek volt csak furcsa izlése. A nagy számok törvénye ezt hozza ki, hogy a női nem nek nincs rád szüksége. Minél többen bizonyítják ezt ők teszámodra, annál jobban omlasztják szét a te önbecsülésedet és ez mellett az önbizalmadat is. Végül a teljes depresszióba, és közönybe fogsz hullani.

Jah, a nők nem harapnak ám! véletlenül sem... :))

2013. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen korú vagyok, és eddig még minden lány csak visszautasított. Ez van. (Bár nekem a külsőm elég rossz)
2013. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még depressziós nem vagyok, de már fáj néni, hgy a sok helyes pasi alig bírja levakarni magáról a csajokat, rossz kimenni az útra és látni a sok belevaló pasit a csinos lányokkal. Akik engem semmibe sem néztek valamiért.
2013. ápr. 22. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól bírod 20-30al. Én már 1-től magam alatt vagyok... ezért nem is foglalkozom a nőkkel. Nem nekem valóak.
2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!