Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt az interneten, társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az interneten, társkereső oldalakon lehet ismerkedni/beszélgetni "normális" lányokkal?

Figyelt kérdés
Azaz igazság hogy volt egy kapcsolatom 2.5évig tartott és hát eléggé megviselt a szakítás,azóta nem volt barátnőm,de nem is nagyon beszélgetek lányokkal,mert a környezetemben nem nagyon vannak "normális" lányok,engem a külső nem nagyon érdekel,mert leginkább a belső mutatja meg egy emberről hogy ki ő valójában. 17F (Légyszives az oltogatók kíméljenek,segítséget szeretnék nem oltogatást,köszönöm!)

2013. ápr. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet de randit kapcsolatot összehozni,már szinte lehetetlen
2013. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én már randiztam innen egy sráccal, de élőben nagyon más volt

itt adta a szépet, aztán amikor találkoztunk, nagyon bunkó lett :/

dehát ez van... (én a környezetemben mindenkit elzártam magamtól a szakítás óta, tudom, nagy hiba volt, de ott már nincs nagyon esélyem,) úgyhogy inkább mindenkivel csak kedves vagyok

az meg, hogy ki a normális, relatív, nem fog itt felsorakozni 200 csaj, hogy válogass, hogy szerinted ki az...

próbálj személyesen ismerkedni, hidd el, hogy bejön :)

16/L

2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát énis gondoltam erre hogy élőben teljesen más lesz,ha talán meg is ismerkedek itt valakivel az interneten. Az igazság az hogy nem nagyon járok szórakozóhelyekre sem,ha el is megyek,nem vagyok olyan hogy csak úgy oda megyek egy lányhoz és elkezdem "fűzni",mert abból tuti nem lenne tartós kapcsolat. Személyesen úgy mond kicsit félénkebb is vagyok,nem merek úgy beszélni mint mondjuk az interneten. Lehet kicsit ciki,de el mondom az őszintét.
2013. ápr. 22. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor viszont itt is rá tudsz írni bárkire, akinek tetszik a válasza :)

ha nem jön össze, írsz másnak...

2013. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már meg tettem :))
2013. ápr. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!