Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik jön be jobban? (lent)

Figyelt kérdés
Lányok! Neketek egy focista fiú, vagy inkább egy kajak-kenus jön be jobban(ha pl. Egyformák lennének)?

2013. ápr. 22. 21:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. A kajak-kenu sokkal szebb sport, és sokkal normálisabbak a kajak-kenu-evezősök, mint a focisták. Kajak előtt amúgy fociztam.
2013. ápr. 23. 21:13
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Itt véleményt kértél,nem érthet mindenki veled egyet. Tudod, ízlések és pofonok...

Egyébként nem állíthatod,hogy az egyik jobb,mint a másik..teljesen más a kettő,nem szabad összehasonlítani,sem a sportokat,sem azok képviselőit.

Mind a két sportágból ismerek kegyetlen idegesítő és beképzelt srácokat, és teljesen normálisakat,kedveseket is.

Én is sportolok már igen régóta, és természetesen elfogult vagyok a stílusommal kapcsolatban,ahogy mindenki más is a sajátjával,de nem teszek ilyen kijelentéseket! Ami nekem jó,amiben én jó vagyok,az nem biztos,hogy másnak is jó..ugyanez fordítva is..


(Én már "szavaztam" a kajakosokra,de a reakcióid alapján,miattad nem tenném...)

2013. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én speciel sosem csinálnék vízi sportot,mert unalmasnak tartom egy idő után,nekem más jött be..de valakinek ez az élete! Neked ez a legszebb sport,míg valakinek mondjuk a futás.. ezért nem lehet ilyeneket kijelenteni

(előző voltam)

2013. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igazad van, aki focista a focit szereti. Mindenki a saját sportját.

amúgy a kajak, és a vízi sportok nem unalmasak.

2013. ápr. 24. 13:45
 25/28 anonim ***** válasza:

Nyilván neked nem,ha annak tartanád,gondolom nem csinálnád :)

Én egy harcművészettel (a stílus most mindegy) foglalkozom már kilencedik éve. Nem tudom elképzelni,hogy bármi másba belekezdjek,nekem csak ez vált be. Az első pár évben még volt,hogy leálltam vitatkozni,ha valaki nem értett velem egyet a sportommal kapcsolatban,de akkor még kislány voltam :) Azóta sikerült belátni,hogy felesleges, mindenkinek más jön be,és nem várhatom el,hogy úgy lássák a dolgot,ahogy én..hisz én sem fogom elkezdeni pl a kajakot,mert valaki szerint az jobb :)

De azt hiszem ez így van rendjén,hogy mindenkinek más kell :)

2013. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
második:nincs igazad,a kenusok egyáltalán nem puposak!!!
2013. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
meg a kajakosok se
2013. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Igazából mindkét sportot szeretem :)

De a focistáknak van az a lábizmuk térd fölött és ahh*-*

2015. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!