Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet annak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy nekem sokkal jobban bejönnek az inkább átlagos szépségű lányok a nagyon, de nagyon szép lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Úgy értem ma is néztem a buszon, volt egy tökéletes arcovnású, gyönyörű lány és elismerem, hogy szépnek szép, de valamiért nem jönnék vele össze, sokkal inkább egy nem tökéletes, de mégis vonzó szép lánnyla, mondjuk, akinek nagyobb orra van nem ilyen kis pisze, ami a nagyon szép lánlyoknak szokott lenni és nem is tökély a külseje sem, nincsen tökéletes alakja, de azért nincs is igénytelenül elhízva. Leginkább a vékony vagy normális alkatú, pici eetleg 170-175cm magas lányok jönnek be, de mivel alacsony vagyok, inkább a 155-165cm körüli lányok a gyengéim. Aztán persze, mondom, mior haverokkal járunk, hogy de aranyos a volt osztálytárad, erre ő csak legyint, hogy de pocsék ízlésem van. Aztán mutat egy bombázó kategóriájú csajt, hogy neki ő jön be. Na én erre, mondom, hogy nekem nem kell ilyen magas szintű csaj, nekem egy átlagos lány jobban bejön valamiért és persze én vagyok a béna ízlésű, de nem gond, megmondtam, hogy nekem tényleg tetszenek a legtöbb fiú által átlagosnak, de még nem rondának tartott lányok. Nem tudom miért van ez, talán tudatalatt így jelzi az agyam, hogy én sem vagyok egy tökéles fiú külsőre és hanyagoljam a túlságosan tökéletes szépségű lányokat?

De akkor miért tetszenek őszintén az olyan kis aranyos lányok, akikre más fiú csak az átlagost mondja, én viszont tényleg elfogadnám barátnőnek is?

Már azt is megfigyeltem, hogy ha ilyen lányt látok, akkor egyből azt érzem, hogy megölelném legszívesebben, ellenben, ha a ngyon szép csajokat látom meg, akkor inkább távolságtartó érzéseim vannak, elismerem, hogy szép, de nem jön ez az érzés, hogy akarom őt magamnak meg ölelgetném.


2013. febr. 12. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a Te ízlésed,ennyi.:)

18L

2013. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Evolúciós" dolog. Beindul az énvédelmi mechanizmus.
2013. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Nekem is szoktak olyan srácok tetszeni - őszintén tetszenek és nagyon jó pasiknak tartom őket - akire barátnők/barátok néznek, hogy "ez most mégis miért, mikor ennél annyival különbet kaphatnál?". De hát tehetek én róla, hogy nekem pont ő tetszik? :D


Ha neked ezek a lányok tetszenek, akkor kezdj velük. Kész.

2013. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert "megjött az eszed" a többi sráccal szemben. Nem az számít már neked, hogy egy lány tökéletes legyen, valószínűleg többre fogod értékelni a belső értékeket, az átlagos kinézetűeknél pedig te is tudod, h nagyobb lehet az esélyed.
2013. febr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl sok negatív érzelmed van a szép lányokkal szemben, ezért megmagyarázod magadnak, hogy neked igazából nem is a szépek tetszenek.

Ha nem így lenne, hanem tényleg az átlagosak tetszenének, akkor te azt hinnéd, hogy ők a szépek.

2013. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ìgy vagyok ezzel. Szerintem nem fuecsa a dolog hát mindenkinek különbözõ ízlése van.
2013. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!