Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legnagyobb megszégye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megszégyenülésed csajozás közben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezekre kíváncsi leszek :D
2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
kiesett a protézisem
2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
valaki csinálhatna egy pasizós-megszégyenülős kérdést is! :D
2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát,nem is nevezhetném így,inkáb csak beszólásnak,hogy" a legcsúnyább csávóm is szebb volt,mint te".

Szóval...ez olyan semilyen.De 1-2 kivétellel mindig kedves,aranyos nőkkel próbálkozom,akik ha vissza is utasítanak,kedvesen.

És volt egy eset,amikor az akkori legjobbnak mondható barátom hetekig áradozott egy lányról(15 éves voltam kb) és át mentünk az ő iskolájukban,valami sportesemény miatt.És nem is mert hozzá szólni,se rá nézni a lányra.Én rá mertem.És a végén velem akart kikezdeni a lány.Csak hát vissza utasítottam a barátság miatt.Ez volt még úgy ahogy kellemetlen.

2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csaj flortolt mindenkivel kb. odamenten es ra ket percre megjott a vaddiszno haverja...:D
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
elvittem ahova kérte és ott egy másik pasi várta:((
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Az csúnya oltás! :DDDDD
2013. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felkértem táncolni egy velem egy asztalnál ülő lányt, de úgy el voltam ázva, hogy végül nem bírtam felállni az asztaltól (ez enyhe kifejezés :D). Mondjuk ez nem csajozós sztori, csak szimplán havercsaj.
2013. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megismertem egy lányt, a haverom meccsére jött ki a barátnőivel nézőnek, ő másik iskolába járt, de eljött ide mint egy jó kis programra, akkor én megismertem és jókat beszélgettünk, meg hülyéskedtünk is. Nos itt nem volt semmi probléma csak nekem megtetszett így elhívtam randira, igent is mondott rá, mert mondta hogy szeretne még jobban megismerni.

Nos itt volt a nap amikor a randink volt, ez egy kora délutánra volt megbeszélve egészen estig tehát egy teljes délutános program. Ugye abban maradtunk hogy délután elmegyünk pizzázni aztán utána egy kis séta, majd megnézzük a bátyját aki aznap este lépett fel egy közeli szórakozóhelyen.

Ott minden rendben is volt, csak ugye azon a helyen nem nagyon voltam ismerős, és a csaj pedig ugye a barátaival volt ott, osztálytársaival bátyja ismerőseivel. Persze engem nem nézett levegőnek törődött is velem, meg nem hagyta hogy egyedül legyek, egy percig sem, amiért nagyon is becsültem, de megbeszéltük hogy este 10 kor hazakísérem, mert a tesója már nem velük lakott, meg ők is mentek házibuliba folytatni a bulit, de oda a csaj már nem akart menni. Hazafelé menet a csaj megkért hogy menjünk be hozzánk mert wc-znie kellett és én jóval közelebb laktam mint ő, nos bementünk hozzánk, de akkor apám már rég aludt anyám még ébren volt, nem balhézott mondta hogy menjek nyugodtan majd hazaérek amikor de mondta hogy vigyázzak, igen ám, de a bökkenő az volt hogy az idióta nővérem is akkor érkezett haza a kollégiumból és valamiért kellettek neki a régi családi fotók, és előkerült egy olyan kép aminek nagyon nem kellett volna.

Az a kép került elő amikor 14 évesen a nővérem bikinijében állok a nappali közepén, ez egy fogadás elvesztése volt, és egy teljes napig kellett úgy lennem, csak ugye kép is készült a dologról amiről megvoltam győződve hogy törlésre kerül, de nem került törlésre.

Akkor 16 voltam de a csaj amikor meglátta totál bepánikolt hogy szerinte én egy transzi homokos vagyok hogy itthon ezt csinálom meg erre gerjedek, és hogy a hab a tortán az volt hogy a nővérem poénból azt is bemondta hogy volt amikor a tornadresszébe fürödtem a medencébe meg hogy egyszer szoknyába is mászkáltam itthon ami baromi nagy kamu volt, de a csaj totál bepánikolt mondta hogy ne merjek utána menni majd hazamegy gyalog.

persze a nővérem bosszúból csinálta ezt a megalázást amiért apám anyám is haragudott rá, pedig egy pitiáner dolgot bosszult meg ezzel hogy totál megalázott. mert egyedül az a bikinis kép volt az ami valóban igaz volt, de a többi kamu volt. A képet azóta elégettem már, és már nem tud vele zsarolni. De az eredménye az lett hogy a csajjal csak nagyon későn tudtam beszélni, de akkor már lekéstem róla, mert lett másik párja plusz el is költözött a városból és csak 100 km-re arrébb lakott egy kisebb városban.

Ez azért durva megszégyenítés volt inkább, lehet elsőre vicces volt, de durva.

Bocsi ha hosszú lett, de ez már ki kívánkozott.

2013. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hallottam egy olyan sztorit ( :D ),hogy a srác eléggé szókimondó volt és a kép cserénél (netes ismerkedés) rákérdezett kerek perec,hogy van-e esélye.

A válasz igen volt,örült,mint majom a farkának,de visszakérdezett,hogy "biztos",de az erre jövő válaszból kiderült,hogy nem arra szólt az igen,hanem egy másik kérdésre...

Végül arra is igen jött,de nagy égés volt

2013. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!