Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ne görcsölj rá a párkeresésre és találsz valakit magadnak/ jönni fog az, de én ezt nem teljesen értem, hiszen én sem görcsölök rá, de a szerelem csak nem akar rám találni. Szerintetek ez a "mondás" tényleg igaz? Ja, és most azt hagyjuk, hogy biztos azért nem találok senkit, mert rossz helyen ismerkedem/ronda vagyok/nem vagyok nyitott, stb. , mert ezekkel nincs problémám. :)És az is oké, hogy rágörcsölés alatt azt értjük, ha valaki már tényleg kétségbeesetten tapad a pasikra, de rám még ez sem jellemző. Csak érdekel nektek mi a véleményetek erről. :) 19/L
2013. ápr. 23. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ érzem hogy te leszel a barátnőm xD :D

amugy meg igen, mindenki megtalálja a párját. Csak sokan azért hiszik, hogy nem, mert rágörcsölnek erre és füvel fával összejönnek és mikor rájönnek, hogy mégsem nekik való, akkor meg csalodnak az életben.

Hidd el mindenkinek van egy párja és meg is fogja találni ha hagyja, hogy az élet odairányitsa hozzá. :) Csak a kezdölöketet kell mindig megadni. :)

2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja nem szabad rágörcsölni, de senkinek nem fog a szájába repülni a sültgalamb.
2013. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15-16 évesen nagyon rá voltam görcsölve hogy nekem pasi kell miért nincs pasim ronda vagyok leprás vagyok buta vagyok mi a probléma. Aztán mikor 17 évesen pályaválasztás előtt voltam úgy döntöttem jó, hagyjuk a pasikat a városomban, majd Pesten találok valakit... Erre hát nem jött közbe egy úriember nyáron? Tényleg nem akartam barátot mégis lett. Lassan egy éve. :)
2013. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyan tipus vagy akire nem buknak a pasik.Van ilyen.Akiknek meg véletlenül tetszenél az meg talán félénk hogy kezedményezzen.Ajánlanám az internetes társkeresőket,igaz ott egy jó rész nem lesz érdekes számodra de a maradékból lehetne mazsolázni ha megtanulod hogyan kell.Ajánlom ezügyben a loveboxot soknak sikerült ott normális partnerre szert tenni.
2013. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lányoknál igaz,mert ott majd jön valaki,de

fiuknál nem,mert egy fiu nem ülhet karba tett kézzel,ott lépni kell,keresni,

2013. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, éppen ez a nagyon nagy baj. Emiatt szoktam azt mondani, hogy a félénk fiúk vannak a legrosszabb helyzetben.
2013. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!