Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért kezdi motiválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mmano88 kérdése:

Az miért kezdi motiválni a pasikat, hogy ha a csaj nem foglalkozik velük? Vagy ez csak egy urbán legenda?

Figyelt kérdés
Régebben kaptam ezt a tanácsot, hogy ha azt akarom hogy keressen a pasi, akkor sz*rjam le. Hogy van ez?

#férfi #pasi #mostezkomoly
2013. ápr. 24. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az üldözés a kéj az ölésben. ;) Ha a hal beugrik a hálóba, a nyuszi beleszalad a nyilamba nem túl izgi. A vadászösztön a legősibb ösztön ;)
2013. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy baromság! Hisz a legtöbb férfi iylen olyan okból önbizalomhiányos. Szinte mindenki próbálja keresni, fejteni a nők jeleit, amit elég szarul küldözgetnek. Félreérthető, felületes, vacak szinte mind. Ezért is van itt ennyi kérdés,hogy akkor mit akar.

A nemtörődés, nulla jel az emg egyet jelent a közönnyel, az annyit jelent,hogy HAGGGYJJJ! békén, van bajáátom, takarodj te nyomulós köcsög. Rám se merj nézni. Jeleztem? Nem, akkor mit nyomulsz?!

Na ennyit a nem foglalkozik velük hozzáállású nőkről szerintem. Bár lehet egykét kalndvágyó marha akit ez annyira motivál, de ők viccet űznek a pofáraesésből is.

2013. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem legenda! Valamiért vonzza a férfiakat a kihívás, az elérhetetlen, persze csak módjával mert ha "les*zarod" az már sok lesz.
2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamegyek a lányhoz és elfordul, arrébbmegy szó nélkül, hát valamiért nem motivál. Sőt, ha tovább próbálkozom, esélyes, hogy a rendőrséget is kihívja.
2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bah. 2, te honnan szedted h a legtöbb férfi önbizalom hiányos? Muti már a linket a KSH-tól. Max a legtöbb itt kérdezgető ffi az.. azért is kérdezget. :)

Na ez a leszarás dolog úgy van, hogy esetenként egyszer csak egy kapcsolatban az egyik fél rádöbben, h hmm, csak én szoktam keresni őt. Na ez nem kellemes állapot, épp ezért némi kivárás időnként nem árt mind2 fél részéről, h meggyőződhessenek, h az érdeklődés nem egyoldalú.

Legalábbis addig, amíg a bizalom olyan magas szintre nem ér, h ez fel sem merülhet. Remélem segítettem.

2013. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nos ah engem a csaj lesz@r akkor és is lesz@rom őt. Kezeljen normálisan és ne taktikázgasson, mert a végén egyedül marad a háborúban.
2013. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező. Ezek itt csak vélemények egy viszonylagos témában. Nem tényeket írok.

DE! Valamelyest kikövetkeztethető,hogy a férfiak minimum 50% ának van valami hátrányos tulajdonsága, ami miatt kevésbé hisz benne,hogy akármelyik nőt, / legtöbb nőt megkaphatja. Ha csak a rossz, kilátástalan pénzügyi egzisztenciális helyzetet vesszük alapul országunkban, akkor az már okot adhat elég komoly önbizalomhiányra, mert a nők bizony nagyon szeretnek olyan férfiak mellé besímulni, akik mellett pénzügyileg biztonságban érzik magukat. Sokan vannak ezzel így. Nem főként a csóri, kilátástalan helyzetüek után kapkodnak.

Ez az egyik.

Valami furcsa oknál fogva a férfiakban megnőtt a DHT érzékenység, ezért fejtetőn baromi sokan kopaszodnak már 20 as éveikben. Persze régebben is volt ez, de talán mintha mostanában hatványozottabban volna ez a jelenség megfigyelhető. Ez miatt is sokan komplexusosok LEHETNEK, persze nem mindenki, de azért hallani bőven.

Sokan eleve a pénztelenség miatt nem tudnak jó verdát venni, amivel még kapósabbak lennének.

Sokan idő/akarat/pénz/-híjján+más hobbik miatt KÉPTELENEK törődni az egészségükkel, azért nem tudnak olyan testet produkálni mint amit a legtöbb nő vágyik alapvetően. Persze nyilván itt is vannak kivételek.

Sokan a szar országos helyzet miatt pénz hijján nem tudnak menni szórakozni, nem tudnak kirándulni, nincs rá pénzük, a nőjüket max a tescoba tudják elvinni kirándulni. Sokan a rossz körülmények miatt depressziv hangulatban vannak, nem életvidámak. = ezért nincs semmi kisugárzásuk sokaknak.


Az egyik okból következik a másik. Mivel úgy hírlik, országos helyzet ,hogy a nép nyomorog, ez igen sok lehetőségtől fosztja meg a férfiak zömét, hogy olyanná legyenek,olyan kapós tulajdonságokra tegyenek szert, amit a nők vágynak.

Hisz egy ember megítélése a rá vonatkozó külső + belső komplex tulajdonságokból áll össze. A nőknek mindegyikből válogatva kell sok sok pozitív, és így átnéznek néhány negatív tulajdonságon.

Nyilván ez nem minden nőre vonatkozik, de jó sokra igen, hogy azért válogatnak. Ezt tudják a palik is.

Ez tehát az elmélet.

2013. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem motivál semmi. Ha tetszik a lány, akkor hajkurászni kezdem, de ha nem, akkor akár fejre is állhat, akkor se fog érdekelni. A Cosmopolitanban olvasott ostobaságokat elfelejtheted.
2013. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem olvasok cosmo-t..


7!

Nem értelek. Nem az volt a kérdés hogy miért önbizalomhiányosak a pasik, mert itt nem azok. Külföldön élek és itt mindenki ugyanúgy kezdeményez, akár kopasz vagy idősebb/pocakos..

2013. ápr. 26. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy az az elmélet, hogy nincs elmélet.

Akár férfiakról, akár nőkről van szó, úgy gondolom, hogy nincsenek szabályok, az egyik ember ilyen, a másik olyan, ezért a kérdésedben említett dolog sem létező dolog, legalábbis általánosságban biztos nem.

2013. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!