Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy csaj úgy hív el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csaj úgy hív el talira, hogy "unatkozom, nem lenne kedved valamit csinálni velem", akkor ez rosszul érintene titeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem esik rosszul, hogy csak azért akar veletek találkozni, mert unatkozik? Vagy azért levágnátok, hogy bejöttök a csajnak? Eddig sosem találkozgattatok, mert nem vagytok olyan jóban, pedig már régóta ismeritek egymást.

20 évesekről van szó


2013. ápr. 22. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy érinthet az rosszul, ha egy csaj elhív valahova. Mi van veled ember?
2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem igen szarul esne, ha azért akarna velem talizni, mert halálra unja magát és nincs jobb ember akivel ellegyen, ezért engem akar.
2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

hát mégse mondhatja azt hogy bejössz nekem gyere találkozzunk :D


amúgy unalomból nem szoktak olyat találkozóra hívni aki nem jön be nekik.. vagy esetleg akkor ha barátságról van szó.

2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát az "unatkozom, nem lenne kedved valamit csinálni velem?" kérdés erősen szexre invitálja a férfiembert:D


nemtom mi gáz van abban, ha kiderül, hogy bejön valaki... ahelyett, hogy titkolnád inkább örülj neki, és ne próbálj hülye indokokat keresni.. mert a fiú észreveszi, hogy hülye indokot keresel, és ez nem tetszik neki, nem a megfogalmazás (bár mint említettem, ha így fogalmazol, akkor ne lepődj meg, ha egy 10es csomag kotonnal jelenik meg:D)

2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"20 évesekről van szó" ennek ellenére még mindig elég gyerekes vagy. és sajnos manapság ez és az ehhez hasonló kérdések egyre gyakoribbak...

kérdésre válaszolva: igen én eret vágnék magamon aztán kiugranék az ablakon:(

2013. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Erre a szövegre veled a pasi nem fog elmenni talizni, valami őszintébbet találj ki, vagy utalj rá, hogy hívhat randira.


És a kérdésben ne legyen az igen/nem válasz lehetősége, mert akkor nem...


Nem vágják le... ennél egyszerűbbek.


Bocs,. nem fiú voltam.

2013. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen. Unatkozik akkor hívja fel vmelyik r*banc barátnőjét vagy menjen kutyás sétálgatni és ne az én időmet pazarolja...


Unalomból nem találkozom csajjal.


24F

2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát te örülnél, ha csak akkor jutsz valakinek eszébe, ha unatkozik? Ám ez a "valamit csinálni velem" egy klasz dolog viszont:) Csak biztos nem az a dologXD
2013. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem tetszene.

de nem "azt" akarnám csinálni vele. :D elhívnám valahova, szórakozni, és valószínűleg jól éreznénk magunkat. ha más nem, ennyi lenne, és mindenki jól járna.

2013. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én levágnám belőle, hogy bejövök az illetőnek szóval nem mondanék nemet, meg amúgy is gyanús lenne, "unatkozik", persze :D... 20/F
2013. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!