Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit adjak egy 14 éves srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak egy 14 éves srácnak akivel jóban vagyunk és nem csak barátként tekintünk egymásra?

Figyelt kérdés
Kérem segítsetek. Fogalmam sincs miket szeret, mert arról soha nem beszélt.. Ti mit adnátok egy évfolyamtársatoknak?
2013. ápr. 24. 22:00
 1/6 anonim válasza:
Ajándékra gondolsz? Mert akkor egy 500 ezer forintos Gamer PC-t. Ha mondjuk én ilyet kapnék azonnal elvennélek feleségűl. 14/F
2013. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ajándékra gondolok. De nem hiszem, hogy nagy gamer lenne. :)
2013. ápr. 24. 22:24
 3/6 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem az! Én most kezdtem új suliba járni itt is minden fiú játszik régiben is. Tényleg mindegyik!
2013. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De amugy fogalmam sincs mit vegyel... most hogy belegondolok nem is tudnek magamnak se semmit venni xD
2013. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, én nem is tudom. Informatika órán is csak ül unottan a gép előtt (néha megesik hogy egyben van a két osztály). Facebookon sincs regisztrálva, soha nem hallom osztálytársaitól sem, tőle sem, hogy mit csinál otthon, stb. Nem gondolom hogy túlzottan odalenne a pc-s játékokért. :/
2013. ápr. 24. 22:38
 6/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat! Majdcsak eszembe jut valami.
2013. ápr. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!