Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ha egyszer elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ha egyszer elutasítottatok valakit, akkor később miért keresitek fel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert meggondoltam magamat, van ilyen.
2013. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek az kell ami nem lehet az övék.
2013. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És így mégis hogy hívjam el randira, ha abban a tudatban vagyok, hogy nem kellek neki?
2013. ápr. 25. 12:20
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
csak kíváncsiak vagyunk, hogy eléggé szomorú e hogy nem kell nekünk
2013. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lesz ami lesz...
2013. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Boldogság Bár ***** válasza:
mert esetleg történt valami amiatt épp nem vagyok rá kíváncsi, vagy valakitől többet kapok (vagy hiszem, h több)és egyszer jön az érzés, h basszus tényleg milyen jó volt vele és, h nagyon is hiányzik... de ezt nem adjuk a tudtotokra, mert azt hisszük ez nektek is egyértelmű, de mivel nem. Képesek vagyunk újra megharagudni, mert nem tudtad, h pont akkor lett volna rá(d) szükségem... Tehát ha keresünk akkor nagyon hiányzik valami, vagy valaki, de ezek olyan dolgok amikre nincs igazi válasz... :) :(
2013. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mert a nők szeretik különlegesnek érezni magukat... ha sok pasi közt lehet választani, az elég imponáló és önbecsülés javító:) ...persze amint csökken a pasiknál a létszám, visszacsaljuk őket... mert sajnos ilyenek vagyunk:S... nagyon önző viselkedés szerintem, de ez van...
2013. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha én valakinek azt mondom,h NEM,akkor azt úgyis gondolom és nem fogom megkeresni,mert épp meggondoltam magam.
2013. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Boldogság Bár: nem volt köztünk ilyen bensőséges viszony. Csak párszor beszéltünk mikor lemondta a randit.
2013. ápr. 25. 12:56
 10/18 Boldogság Bár ***** válasza:
akkor nem a szerelem lehetőségét látta csak havert vagy akivel jó lenni, de nem biztos h mindig így lesz. Lehet ha keresed de nem randizni hívod még lehet valami. Ne legyél nyomulós csak add magad. Ha jól érzed magad vele a társaságában ÉLVEZD :)
2013. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!