Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdhetném el az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdhetném el az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Reggelente egy buszon szoktam menni egy csodálatos, gyönyörű lánnyal körülbelül 20-25 percig, amig ő hamarabb le nem szál a járatról. Nem tudok semmilyen helyzetett kialakitani arra, hogy a reggeli nagy tömegben leszólitsan. Úgy veszem észre, hogy tetszem én is neki. Többször kaptam el a tekintetét, és szemeztünk is már. Megpróbáltam face-n megkeresni de a nyolcszáz-háromezredik embernél feladtam a keresést ( szószerint neki áltam keresni adatlapról adatlapra, persze a várost bejelöltem, ahonnan az a busz jön ). Szóval ? Mit tudok tenni ?


20/F


2013. ápr. 25. 15:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy papírra írd rá, hogy: "tetszel :)" odaadod amikor éppen szál le :D
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
:D Végre egy válasz. Ez... :D hát nem tudom. :D Ez annyira nem tudom milyen. :D
2013. ápr. 25. 15:52
 3/38 Boros Betti ***** válasza:
ha valaki nekem adna oda egy olyan papírt, hogy "Tetszel:)" következő nap vissza adnám a papírt, csak előbb még ráírnám a telefonszámom, meg a facebook elérhetőségem.. szerintem aranyos:)
2013. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

A nagy tömegben ő is feszült lenne ha csak úgy odamennél, és leszólítanád...

De...az is jó, hogy azt írod: "Tetszel, és szeretnélek megismerni :) ...ha te is engem, akkor kérlek holnap vegyél fel piros pólót" :D Ha másnap pirosban van, akkor menj oda hozzá, és hívd el valahova :D

2013. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Az elsô tanácsa aranyos, én örülnék neki :)
2013. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Húú :D köszi a nők válaszát is. Akkor igy teszek holnap. A piros poló vicces dolog :D kacagtam. :D
2013. ápr. 25. 16:09
 7/38 anonim ***** válasza:
Csak majd írd meg hogy sikerült! ;)
2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Boros Betti ***** válasza:
Igen, írd meg, mert már engem is érdekel.:)
2013. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Rendben. :D Holnap adom oda, de mivel Péntek van ezért nem lesz azonnal válasz. Igy a : Szia, Tetszel nekem és szeretnélek megismerni, ha te is akkor HOLNAP LEGYEN RAJTAD PIROS POLÓ helyett mit irjak ? vagy várjak hétfőig ?
2013. ápr. 25. 16:19
 10/38 anonim ***** válasza:
Várj hérfőig. Ne adj neki annyi gondolkodási időt. :))
2013. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!