Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell a nőknek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek mindig egy benga állat férfi?

Figyelt kérdés
A nők nagy többségének egy nagydarab férfi kell 180cm+ 90-100kiló+ tudom, tudom hogy biztonságban érezzék magukat....de az hogy valaki nagydarab nem feltétlenül jelenti azt hogy erős is.
2009. szept. 26. 19:05
1 2 3
 21/24 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek! Az attól függ melyik súlycsoportot nézzük! A legkisebb 56kg-os fickóktól a leghatalmasabb 130-140 kilós fickókig bezárólag vannak a súlykategóriák.
2009. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

megnézném ki a kislány kettőnk közül.

Amúgy tudod mi pisztoly nélkül járunk nagylány....

Aztán tőlem te félhetsz a nagydarab pasiktól, biztos szar emlékeid vannak, te bajod.

2009. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ma 13:40

Nem vagyok lány hugi. Én nem félek a nagydaraboktól.


" Amúgy tudod mi pisztoly nélkül járunk nagylány.... "


Biztos nagyon kemény lehetsz. Biztos ti is olyan fajták vagytok akik nagyon kemények de ha van valami lelépnek.

2009. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
de az izom NE* vesse szét a testét-sztem( a Ne szót kihagytam, bocsy) 19:16-os vok :)
2009. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!