Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kinézetű pasik kerülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinézetű pasik kerülnek általában a nők barátzónájába?

Figyelt kérdés
akár képet is lehet linkelni
2013. ápr. 27. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mindenféle, kivétel azok a helyes pasik akik nem foglaltak, mert azokhoz nem merek hozzászólni, ha meg ők szólnak hozzám lekoptatom őket mert zavarba hoznak.

a pasijaim is ezért nem voltak soha 10/10-esek, mert azokkal el sem tudott kezdődni jó beszélgetés, amiért képtelen voltam laza lenni mellettük.

2013. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akik "szerencsétlenek", rajongók, két mondat után már szerelmesek, nyálasak, töketlenek. Úgy nagyjából ez.
2013. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ééén..
2013. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Egy Srác Asszem ***** válasza:

hát néhányan óriási marhaságokat írtok amúgy..... nem vagyok töketlen, de van olyan lány barátom akikkel csak barátok vagyunk, pedig tényleg nagyon szép stb. de eleve én is barátként néztem rá és ő is rám, nincs ezzel gond szerintem. és még annyi hogy mondjuk az osztálytársaim közül is sok lánnyal vagyunk jóban, mégse akarok egyikel se járni........(házinyúlra nem lövünk alapon)

ha minden csajnak csak barát vagy , na az a szarügy :D

17/F

2013. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

alacsony rondák és véznák


de ez általában a túl jó fiúságon múlik

2013. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nagyon jóképűek sose kerülnek barátzónába, akármilyen nyámnyilák vagy szerencsétlenek, akkor se.

Ugyanakkor a nagyon rondákat annyira elkerülik a nők, hogy még barátként se gondolnak rájuk.

Tehát az átlagos külsejűek kerülnek leginkább barátzónába, de amúgy is abból van a legtöbb, tehát aránytalanul sokan vannak így.

2013. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!