Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hátrány az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hátrány az ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok már évek óta és sokan azt hiszik hogy csak egy stréber vagyok azét mert van szemüvegem. Tudom hogy ez hülyeség de akkor is sokaknak ez jön le belőle.

Barátnőm se volt még pedig elmúltam 18.


2009. szept. 27. 06:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Miért lenne hátrány? Ha nem vastag fekete műanyag kerestes a szemüveged, akkor nem értem a kérdésed. Egy szemüveggel nekem vonzóbb valaki, valamilyen szinten intelligenciát sugároz egy arc-hajformához illő szemüveg.

Szerintem semmi baj nincs a szemüveges emberekkel. Legyen fiú, vagy lány.

2009. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a leghelyesebb fiu az osztalyban szemuveges volt, szoval abszolut nem ezen mulik :)
2009. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveg nem lehet hátrány, ha ízléses és a viselőjéhez illő. Sőt!
2009. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én imádom azt, ha valaki szemüveges, főleg, ha a mosolya szép. Nem tudom, hogy ez miért lenne hátrány, bár... ez az egész embertől függ. Amúgy is lesz olyasvalaki, aki nem a szemüvegedért fog szeretni, hanem azért, ami vagy...

Vagy, az is lehet, hogy még meg sem találtad az alkalmas partneredet.

2009. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy hátrány:) Én spec. imádom a szemüveges fiúkat:D És biztosan nem vagyok egyedül ezzel:)

17/L

2009. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg utálom spec hogy én is az vagyok mert zavar egy csomó mindenben, de fordított esetben egyáltalán nem zavar ha a lány is az.
2009. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy!!!

AZ tesóm szemüveges és akadnak rá a csajok...

2009. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól függ milyen. fekete vastag keretes ok, de amúgy szerintem nem. vagy kontaklecse
2009. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sok mindenben hátrány: Napszemüveget csak kontaktlencsével hordhatnék különben nem látok rendesen, nem ismerem fel az arcokat. Bukósisakot úgy tudok húzni hogy előbb levetem és utána visszarakom. Esőben vizes lesz és az idegesít ha vízcseppes. Télen bepárásodik ha bemegyek valahova.


Szóval utálom én is már.

2009. szept. 27. 14:25
 10/11 anonim válasza:

09:53 vagyok.

Igaz, hogy idegesítő, mert én is hordom ám a szemüvegemet. A szemüveg egy szexepil. A szemüveg öltöztet, még ha utálod is. Vagy... nagyobb annak a kockázata, hogy egy rutin szemműtéttel megcsináltatod.

2009. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!