Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Délután lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután lesz életem első randija. Még csak msn-eztünk és néha ott is volt kínos csend. Sétálni megyünk a Margit-szigetre és félek, hogy befog állni a kínos csend. Hogyan lazulhatnék el? 16/f

Figyelt kérdés
Valahogy el kéne lazulnom, de alkoholt nem akarok inni.
2009. szept. 27. 10:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Bátorságot kéne merítenem valamiből.
2009. szept. 27. 11:04
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Úgy hogy nem izgulod szét magad.

nyugi van, nem veszíthetsz semmit. csak egy randi, nem az esküvődre készülsz. Jönni fognak magától a témák j nem olyan remélhetőleg, hogy a csaj nem olyan típus, akiből minden szót ki kell húzni, ha meg ilyen...akkor ne foglalkozz vele :)

2009. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Akkor nyilván megvárod míg a másik kezd el vetíteni valamit, ha meg nem kezd akkor nincs önálló véleménye és nem izgatja a dolog. Akkor meg minek folytatni?!

Piálni meg ne piálj, mert csak elhülyít.

2009. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

énis sokat izgultam az első pár randinál de már nem...

én kb 15 éves koromban keztem el randizgatni...

ha halgatás van akkor dobj fel 1 témát..

pl: láttad ezt meg ezt a filmet... meg ilyesmi

de ne izgulj mer azt észreveszik...

ha nem jön be majd találkozol másikkal..

a randit is be kell gyakorolni h. jól menjen. nembiztos h. minden elsőre menni fog

2009. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
beszélj arról ami érdekel vagy kérdezd meg h őt mi érdekli :)
2009. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha betör a kínos csend, kérdezd meg, kér-e fagyit, utána jön belőle a téma -> pl. milyen fagyit szeret...
2009. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha beáll a kínos csend, ne kezdj el aggódni meg parázni, mert attól még kevésbé jut az eszedbe téma. inkább lassan nézz körbe a terepen, ahol vagytok, és dobj fel egy kérdést a látottak alapján (pl. látsz egy könyvet olvasó embert -> mi a kedvenc köynved?, vagy futó embert látsz -> szoktál sportolni?) lényeg, h ne aggódj, légy laza:) 17/L
2009. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ok az aggodalomra. Egy randi az csak egy randi. Nem minden ember passzol össze, lehet hogy ti sem fogtok. Az is lehet hogy igen. Sétáljatok, beszélgessetek... ciki ha "igen, nem" csaj lesz az alany, mert igen nehéz az egyoldalú beszélgetés. Én 5 hónapja vagyok együtt a párommal, és néha még mindig előfordul, hogy kibeszéljük magunkat, utána nincs miről társalogni. Ez nem azt jelenti hogy nem illetek össze, egyszerűen csak nehéz órákon keresztül megállás nélkül dumálni. Persze az elején még illik. Ne aggódj, lehet hogy iszonyat hülye témák kerekednek ki a zavar miatt, de első randiba még belefér :) Beszélgessetek arról miket szerettek csinálni, milyen hülyeségeket csináltak ismerősök, amin rengeteget nevettetek, fagyizzatok egyet, vagy egyetek meg valamit, és légy nyugodt. Egy dadogós srác cikibb, mint egy olyan akivel 5 percig tart a kínos csend. Valami olyat is bedobhatsz, hogy szereted ezt a helyet, mert itt csönd van, nem hallani az autók zaját, nem úgy mint... blablabla :) Sok sikert, majd írj hogy mi volt! :) 19/L
2009. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MSN-en ha kinos csend van, küldj ez rezgő figyelmeztetést :D
2010. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!