Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bátor, hülye vagy mindkettő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátor, hülye vagy mindkettő? (kicsit hosszú story)

Figyelt kérdés
Egy csajjal megismerkedtem kb 4 éve, szerintem bejövök neki...azóta csak ritkán láttam, de sohasem köszöntünk egymásnak, én azt vártam h majd ő szólít le, nem pedig én, mivel 4 éve én 20 ő 16 (még kislány) volt, és hát úgy gondoltam ő a fiatalabb, neki kell leszólítani :D. De sohasem szólított le, de a buszon mindig mellém állt stb, ha szemébe néztem nem mert visszanézni, lesütötte a szemét, elpirult :D pedig elég nyilvánvalóan ránéztem, épp azért h észrevegyen, már mosolyogtam néha h nem mer rám nézni. Nagyon rég nem láttam már amikor egyszer csak 2 héttel ezelőtt fel szált a buszra, láttam h felismert. Én háttal ültem neki, az ablakból visszatükröződött hogy engem bámul mindvégig, na majd mondom jól meglepem (mondtam magamba),hirtelen megfordultam és rámosolyogtam, erre ő ugyanazt a módszert bedobta mint pár éve, lesüti a szemét, elpirul...szinte félek leszólítani még a végén szívrohamot kap. Egyik barátom tudja hol lakik, na és most, bátor vagy hülye lennék ha beállítanák hozzá? :D azért mék el mert a számát nem tudom megszerezni. Szóval nem tudok semmit a csajról, hogy férjes-e van e barátja... Vélemények?
2013. ápr. 28. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

"úgy gondoltam ő a fiatalabb, neki kell leszólítani" jézus! :D


én köpni-nyelni nem tudnék, ha beállítana egy fiú hozzám, akivel még köszönőviszonyban sem vagyok, csak 4 éve szemeztünk a buszon...máshogy nem tudnád keresztezni az útjait?

2013. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:

A saját gyávaságodat akarod a csaj fiatalabb voltára kenni?

Istenem,de fatökű vagy... Menj már oda hozzá és szólj valamit te szerencsétlen.

2013. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éve megismerkedtem vele, beszélgettünk egész este, aztán smároltunk is(nem szemeztünk 4 éve bammeg), szóval ismer, csak nem mer rám nézni, leszólítani, biztos nagyon tetszek neki, mást nem tudok elképzelni. szóval basz akiváncsiság h mi van vele, nem kell feltétlenül a karjaimba landolnia
2013. ápr. 28. 20:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Acélszív: 20 meg 16 közöttit valahogy így gondoltam, de télleg, leszólítottam volna, de ha egyszer nem mer a szemembe nézni.
2013. ápr. 28. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözködj be a buszmegállóba, és ha megjelenik, rohand le:DD vagy kapd le:DD
2013. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bátor is és hülye is :D Én a hejében elkezdenék röhögni vagy legalábbis mosolyogni; aztán lehet elájulnék de utána beinvitálnálak. :D
2013. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!