Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után vagyok, írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után vagyok, írjak majd neki?

Figyelt kérdés

Tősgyökeres pesti vagyok, nemrég ismertem meg egy 2 éve Pesten élő vidéki lányt. Barátja nincs, csak barátnője ill. munkatársai itt Pesten. Sose találkozott még senkivel így internetről, mondta is, hogy a pesti emberekben aligha bízik meg.


Komolyan tetszettem neki eddig, míg csak chaten beszéltünk már már rajongott értem, ha lehet így fogalmazni, végül ma találkoztunk, szinte egy romantikus első randit könyvelhetünk el. Kávézás, sétálás, hajózás, vadaspark, stb...


Sokat nevetett, viszont szerintem az idő többségében én beszéltem, de egyáltalán nem azért, mert megfeledkeztem volna róla, hanem mert ő nem tudott bármiről hosszasan beszélni, ez sztem vagy (még) a bizalom hiánya miatt van, vagy azért mert nem érdeklem őt. Mindenesetre ami feltűnt, hogy puszival találkoztunk, de elköszönésnél ""elfelejtette"" a puszit (nekem úgy tűnt, hogy nem is akart puszit adni).


Szerintetek - ha addig nem írna - jó ötlet holnap este ráírni, vagy megvárjam míg ő ír nekem? Előre is kösz a választ!


23/F



2013. ápr. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá,te vagy a pasi,legalább látja hogy te határozott vagy,és tudod mit akarsz,nem csak szórakozol vele(mint szerinte a pestiek)
2013. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szórakozásról nincs szó, nem volt még pasija egyáltalán Pestről az az igazság, eddig csak online írtak neki pestiek, meg baráti köréből jött össze eddig valakivel.

Szeretném azt hinni, hogy csak bizalmatlan velem szemben, ezen persze segíthetek könnyen és segíteni is fogok ha ez a helyzet...

2013. ápr. 28. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem keresed őt, sosem fogod megtudni. Mert a nő nem fog keresni téged, az tuti. Legalábbis ha van egy kis önbecsülése.

Várj egy-két napot, és utána írj neki, hogy jól érezted magad, szeretnéd megismételni. Ha nem tetszettél neki, akkor erre majd vagy nem válaszol, vagy megmondja, hogy nem.

Ha így is lenne, ne keseredj el, van még elég nő.

Abból amit leírtál még nem derül ki semmi. Lehet, hogy azért nem beszélt sokat, mert nehezen oldódó típus, vagy eleve nem beszédes.

2013. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már a randin elhívtam állatkertbe, mondta lehet róla szó, csak nem jó neki a jövő hét, mert megy vidékre... Holnap mindneképp írok este neki
2013. ápr. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!