Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam a srácot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam a srácot, hogy viselkedjek a randin?

Figyelt kérdés

Randira hívtam egy 10/10-es srácot, akiért totál odavagyok már egy ideje és meglepő módon igent mondott. Iszonyat okos, iszonyat jól néz ki (nyilván) és jófej, kedves, minden, ja és zenész... Szerintem nagyon nem vagyunk egy kategória.

Valami értelmes tanács, hogy viselkedjek, mit csináljak, mit vegyek föl?



2013. ápr. 28. 23:29
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
pl add önmagad? [bocs de a kérdés is totál klisé]
2013. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feküdj le vele.

Hidd el, értékelni fogja.

2013. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legyél olyan, amilyen vagy, ne játszd meg magad, ha nem vagy szimpi olyannak akkor veszett ügy

Egyébként a srác nem a miskolci egyetemen tanul? Egy haveromra pont illik a leírás és beszélt valamilyen csajról :D

2013. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd már le légyszi a kinézetét!


Amúgy meg az légy, aki vagy, ne akarj szerepet játszani.

2013. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dobj fel témákat és beszélj...ne ülj, mint egy tök
2013. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. nem miskolci :D
2013. ápr. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!