Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbiak jó megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak jó megoldás lehet, hogy rávegyek egy lányt a randira, aki bizonytalan ebben? Vagy ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Több hónapja megismerkedtem egy lánnyal az interneten, interneten keresztül hatalmas az összhang, nagyon jól érezzük egymást a lány is mondja, csak ugye jó lenne talizni már, amit ő is szeretne, mert élőbe derül ki minden. Na itt a probléma a lány tartózkodik a tálitól, mert internetről senkivel, se akar talizni, illetve a nagyobb probléma, hogy nem tud lezárni egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolatot, pedig ő is ki akar lépni belőle, mert úgy néz már csak a szex a fontos a fiúnak, de a pasi pont ezért nem engedi el, a lánynak pedig nagyon cica lelke van, nem tud szakítani.

Azt találtam ki, hogy kijelölök egy időpontot, amikor jó lenne neki és azt mondanám neki, hogy ekkor és ekkor és itt fogok várni rád vagy jössz vagy nem jössz.

Ha nem jönne el, akkor nyilván lezárom ezt a kapcsolatot, de nagyon nehéz lenne, mert ilyen lánnyal még nem találkoztam, annyira más gondolkodása van, mint a sok tucat mai lánynak, csinos is szép is, úgy érzem érdemes rá várni hónapokon át, de ha nem hát nem :(


2013. ápr. 27. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Milyen messze laktok egymástól?


Amúgy nem kell egyből randi kérni, csak ajánld fel, hogy elmentek dumálni, vagy kis séta, haverilag.

Az ürügy legyen finom, aztán, a lényeg, hogy esély legyen arra, hogy találkoztok.

2013. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mond neki gyere el :) tetszeni fog meglátod :)

vidd el valami különleges helyre.

2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

egy városban

és 28 évesek

Hidd el mindent megpróbáltam, de látszik hogy ha táliról van szó, akkor menekül a kérdés elöl, hatalmas ellentétek lehetnek benne egy nagy fallal

2013. ápr. 27. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Hívd el a legdrágább helyre és fizesd a minimálbérrel megegyező kajálásotok aztán vegyél neki még valami felesleges-és-drága kacatot.
2013. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es

"annyira más gondolkodása van, mint a sok tucat mai lánynak"

2013. ápr. 27. 10:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem az akinek kiadja magát. Azért nem akar veled találkozni, mert valószinűleg valaki más lelkét másolja, és ez egy találkozón kiderülne. Ennek a nőnek a legkevesebb az, hogy van valakije. Ez a nő nem egyenes.
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os

Miben lehet más?

2013. ápr. 27. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó volt, hogy itt, és itt ekkor, és ekkor fogod várni :) Ha nem megy el, akkor zárd le! :/
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A #6-s mond valamit amúgy.

Egy találkozón nagyon sok minden, nagyon hamar kiderül.

Átlagban senki nem olyan mint neten, de ez a szűk csatorna miatt van.

Viszont a nagy ferdítések, azok direktek.

Szerintem hagyd. Egy darabi biztos jót tenne, ha hanyagolnád.

2013. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenben. Szerepet ad elő számodra.


"pedig ő is ki akar lépni belőle, mert úgy néz már csak a szex a fontos a fiúnak,"


Már ez is igen csak árulkodik. Mert lehet jó/rossz egy kapcsolat, élhetnek egymás mellett a felek,játszhatnak mondjuk a gyerekek miatt, de ez amit irtál, ez nincs annál aki egyenes.

2013. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!