Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol kéne keresgéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol kéne keresgélnem olyan lányok után, akik el tudják fogadni, hogy a párjuk nem egy szekrény, hanem kisfiús testi adottságú, törékeny srác?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam, hogy senkinek sem vagyok így jó, ahogy vagyok. Ennyit arról, hogy nem a külső a lényeg.
2013. ápr. 29. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Két féle férfi él ezen a világon:a kisfiús törékeny, és a szekrényhátú. Átmenet NINCS!
2013. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a legnagyobb baj szerintem, hogy így minősíted magad: törékeny, cuki, aranyos. Ezeket a kifejezéseket lányokra vagy kiskutyákra szoktuk használni, nem férfiakra...

Az én párom sem szekrény, mert bár magas, a 187 centijéhez mindössze 63 kiló. De nem nyafog, mint egy kislány, határozott, van önbizalma és lám, barátnője is.

25N

2013. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ivilicious ***** válasza:
alapjába véve nem jönnek be a kis vékony pasik,mert nem érzem nnek magam mellettük,de mltkor találkoztam egyik legjobb bnőm új pasijval, másfél éve együtt vannak ( messze laktunk egymástól) ,és egy kis cingár,nem helyes pais,de úgy bánik vele,hogy wow...én is simán beleszeretnék egy ilyenbe. szóval csak a megfelelő csajt kel megtalálni,és ne legyen kisebbségi komplexusod..
2013. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kössetek már bele az emberbe, ez megy nektek!

Mert, ha azt írom, hogy ki vagyok gyúrva nem a valóságot írom le, olyan hülye kifogásaitok vannak, közben meg a külsőmmel van bajotok, á, tényleg reménytelen ez.

2013. ápr. 29. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, most nagyon őszintén, így a neten keresztül mégis hogy lehetne a külsőddel bajom? Nem láttalak sohasem, csak abból ítéltem, ahogy beszélsz magadról, és ebből sem a külsődet ítéltem meg...
2013. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
üldözési mániád van.
2013. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nekem valós tapasztalataim vannak b@szdmeg!

Annyi csajnál próbálkoztam, a sok gyökér fele annyinél sem próbálkozott, mégis lett csaja, mert jóképű és magas, de a külsőm miatt ÉN esélytelen vagyok náluk.

2013. ápr. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!