Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgy is akar velem találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy is akar velem találkozni hogy nem tudja hogy nézek ki, akkor nem normális a srác? : D

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk de 5 éve nem találkoztunk. Tudom hogy tetszettem neki ennek sok jele volt. Ő is nekem, de mégsem alakult közöttünk semmi. Elballagtunk, azóta nem találkoztunk. Rólam nincs fent kép facen, tehát nem tudja hogy nézek ki most. De írtam neki egy üzenetet hogy mi a helyzet vele a suli óta, és azt mondta találkozzunk beszélgetni. Nem fura hogy nem tudja hogy nézek ki azóta, és mégis találkozni akar?
2013. ápr. 27. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem... öt év alatt mi olyan drasztikus változás történhetett rajtad, ami elriasztaná? Van ilyen? Mert gondolom kíváncsi rád és azért akar találkozni, ez még nem házassági ajánlat, amit nem lehet visszavonni... egyébként azt is vissza lehet, szóval nem igazán értelek...
2013. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy mivel beszélgetni akar veled, ezért majdnem mindegy, hogy hogy nézel ki, mit változtál az elmúlt öt évben, ez ott és akkor úgyis ki fog derülni. Vagy úgy gondoltad, hogy először kér egy fotót rólad?
2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Bárhogyis nézel ki, beszélgetni akkor is lehet! Aztán majd kiderűl, hogy lesz-e folytatás. Ezt különben (teljesen idegenek között) vakrandinak hívják.
2013. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyha 5 éve bejöttél neki, akkor valószínűleg most is bejösz, nem hiszem hogy olyan szinten meg változtál 5 év alatt, hogy az elriasztaná.
2013. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na jó ez már egy megtörtént eset, csak elgondolkodtam :DDD

Amúgy elhívott egy második találkozóra is, akkor csak bejövök még most is :O

2013. ápr. 27. 13:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kb nulla az önbizalmam. Már akkor sem igazán hittem el hogy tényleg én érdeklem, de azért éreztem hogy igen. Most sem hiszem el hogy érdeklem...
2013. ápr. 27. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

azóta biztos 100 kilós tehénné híztál :DD

amúgy menj el, ne úgy fogd fel hogy randi, lehet nem is az csak látni akar aztán majd eldől

2013. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig itt az ideje, hogy ezek alapján elhidd. És ne legyél ennyire kishitű, mert az nem túl vonzó egy férfi szemében, ha egyfolytában bizonygatni kell egy nőnek, hogy igenis őt akarja... legalább is a normális határokon kívül.

Ha újra elhívott, akkor nyilván nem csalódott benned túl nagyot, vagyis olyan vagy, amilyenre számított, most ne rontsd el azzal, hogy bizonytalankodsz. Hagyd magad sodródni az árral, hidd el, hogy nem kényszerből hívott el, hanem mert érdeklődik irántad. Sok sikert!

2013. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!