Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elgondolkodtató kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtató kérdés! Szerintetek ha társkeresőn egy olyan férfi képét tenném ki, akit a többség jóképűnek, top pasinak tart, a nők akkor sem válaszolnának?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, az a bizarr helyzet lenne hogy a legtöbb nő még akkor sem válaszolna. Persze nem egy híres színész vagy focista képét kéne kitenni, mert azt mindenki levágná (különben ilyet is láttam már...), hanem mondjuk valami kevésbé ismert férfimodellét. A kérdés azért merült fel, mert nem gondolom, hogy csúnya ember lennék, mégis alig méltatnak válaszra a nők. Persze elfogadom, hogy nem tetszhetek mindenkinek, de azért azt hiszem, ennél jobb az arány. Szerintem a társkeresős nők valamilyen felsőbbrendű lénynek tartják magukat, ezért egy ilyen top pasinak sem válaszolnának, akiért a való életben összetennék a két kezüket, szerintetek?
2013. ápr. 30. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De igen, ha jóképű vagy, akkor ne félj, válaszolnak sebtiben.
2013. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy jó csaj társkeresőn kb napi 100 üzenetet kap.. Esélytelen ott találni.
2013. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismerkedő nő vagyok, és a stíluson múlik. Írt már rám pasi modell képpel (lehet, hogy ő is szedte valahonnan), de nem fogott meg a stílusa, úgyhogy nem válaszoltam. Viszont ha megfog a stílusa, akkor kép nélkül is válaszolok, vagy kevésbé vonzó képpel rendelkező pasinak is (nem vagyok külsőre különösebben válogatós).
2013. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de ismervén nőtársaim többségét, valószínűleg többen válaszolnának. Az már más kérdés, hogy ha egyikükkel ki szeretnél alakítani kapcsolatot, akkor már elszúrnád azzal, hogy másnak állítod be magad. De tény, jóképűbbnek szívesebben írnának vissza.
2013. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy videó bemutatkozást. Hátha személyesebbnek éreznék és hamarabb válaszolnának, pláne ha a videóban még biztatod is őket.
2013. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
remek módszer, ha csak levelezni akarsz..
2013. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kb. másfél évig társkeresőztem, ugyanazokkal a fényképekkel. Egyre többen válaszoltak, sőt írtak rám. A bemutatkozó szöveg és az első levél legalább olyan fontos, mint a fényképek.
2013. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nyilván többen válaszolnának, mint egy kevésbé jóképű férfinak, ezt én se kérdőjelezem meg, de még mindig kevesen válaszolnának azok közül, akire ráírok.


Természetesen eszem ágában sincs más képével ismerkedni, még csak beszélgetni sem. Ha nem vagyok jó valakinek olyanként, amilyen vagyok, akkor keresek valaki mást, neki talán jó leszek. De a válaszokat is látva mégis egyre jobban izgat az ötlet, lehet, hogy megpróbálkozok vele, de csakis kísérleti jelleggel, és miután látom az eredményeket, törlöm a profilt.

2013. ápr. 30. 00:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Tedd meg Don Juan!
2013. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én nem írnék vissza, mert tudnám hogy fake..nagyon kicsi az esélye, hogy nem. mert valószínűleg egy modell pasinak nem kell társkeresőre szorulnia..
2013. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!