Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves férfi vagyok, évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi vagyok, évek próbálkozásai ellenére még sosem sikerült még a randiig eljutnom senkivel, egyesek szerint biztosan a külsőm miatt, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Miért ítélik el előre zsigerből az embert a külseje alapján, és miért nem kap megismeréshez legalább egy esélyt?

Női véleményeket várok elsősorban.



2013. ápr. 26. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom én, mindenkinek adok esélyt, aki nyitott rá és elég bátor, hogy kezdeményezzen nálam. Nem ítélkezem.

Ha ápolt vagy és van sütni valód, akkor nem lehet gond.

2013. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én még csak 29 vagyok, de "üdv a klubban"! Bár gondolom ebbe a "klubba" ha fizetnének sem akarnál inkább belépni...

Nem értem én sem mi a gond velem, most már több mint 2 éve netes társkeresőzöm, hasonló eredménnyel.

2013. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt azért nem hiszem el hogy 31 évesen még csak randiig sem jutottál a külsőd miatt... ott már valami másnak is kell lennie... vagy esetleg olyan szinten ronda vagy ami már taszítja a nőket... de ha gondolod akkor linkelj képet...
2013. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: de gondolom most nem kívánsz ismerkedni...
2013. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most nem, kapcsolatban vagyok.
2013. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, ahhoz látni kellene hogy hogy valóban a külsőd-e a gond. De általában a modor, az ami miatt nincs esélye az illetőnek vagy az hogy várják hogy majd a nő lépjen.
2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy egy ápolatlan, büdös disznó, aki kicsit sem ad magára, akkor nem is esélytelen :)


23/L

2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak a külsőd miatt.Nem vagy határozott,talpraesett.
2013. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a külsőn múlik! Legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy valaki annyira taszítson külsőre, hogy ha a belső rendben van, akkor ne legyen esély semmire sem... Eddig ldgalábbis nem próbálkozott be olyan férfi, akit külső alapján rögtön elutasítottam volna. Lehet, hogy máshol van a gond, ahogy már előttem is írták.
2013. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, hacsak nem taszítóan ronda vagy (fogatlan, büdös, stb.) akkor nem csak a külsőd a hibás.
2013. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!