Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen könnyű nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyű nekem a tipikus rendes, jó, de külsőre nem valami vonzó lányokat felszednem és megdugnom, ellenben a szép lányok miért nem akarnak még haverkodni sem velem és miért sértegeik a külsőmet folyton?

Figyelt kérdés
De kajak ez már vidd, a kevésbé vonzó csajok meg szinte maguktól tapadnak rám és még helyesnek is taranak. Például egyik csajjal is, aki nem egy szépség és még kövér is, amikor smároltunk olyan mosolya volt, mintha én lennék az álompasi. :D A másik csúfság meg még meg is említette, hogy biztos jó sok csajom volt már meg tapasztalt vagyok, mert olya helyes srácnak tart. De már kezdem unni ezt, szeretnék végre a jó csajoknál is sikeres lenni, viszont náluk úgy ltom nem válik be az a taktika, ami a csúfiknál be szokott válni. Általában nem is jtuotk velük fb-s ismerkedésnél többre, egy-kettővelmár taliztam, de ott sem tudtam mást csinálni velük csak dumálgatni, aztán mikor hazaértem az egyik ilyen szép csaj még volt képes letiltani fb-ről, pedig tök jó fej volt a randin, bár éreztem, hogy valami helyesebb fiúra várt, de hát könyörgöm, annyi ronda srácnak van szép nője, ehogy már nekem ne lehessen, amikor állítólg inkább vagyok átlagos kategória, mint a bányraém, lényegében az orrom van elcseszve az arcomban, azt leszámítva azt szokták mondani, hogy bájos, aranyos pofim van.
2013. ápr. 30. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"A másik csúfság"


Úgy beszélsz róluk mintha valami orkok lennének érzések nélkül.Ezek után nem tudlak sajnálni hogy nem vagy sikeres a csajozásban...ja és ne kamuzzál,tudjuk hogy még mindig szűz vagy.Aki tud dugni az kefél egész nap nem pedig itt panaszkodik

2013. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még valami


"miért sértegeik a külsőmet folyton?"


És te miért sértegeted a ronda lányok külsejét?Bagoly mondja verébnek...

2013. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
küldj képet majd megmondom szép vagy-e
2013. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert nekik is csak a külső számít, ugyanúgy, mint neked. De azok a nők, a csúnyák meg a szépek is, tisztában vannak vele, hogyan néznek ki, ellentétben veled.

Magyarán a csúnyáknak elég, hogy bájos, aranyos pofid van, nem érdekli őket az se, hogy a belülről rohadt vagy. A szépeknek ennél többet kéne villantanod.

2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sokra tartod magad, pedig egy kis mitugrász hobbit vagy, nem gondolod, Mr. Debrecen!?
2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira szép vagy, mint amennyire írni tudsz, nem csodálom miért kerülnek.
2013. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát,öreg,lehet akármilyen,én a belsőd miatt vagy nyakonvágnálak,vagy szóba se állnék veled. Nem vagyok átlagcsaj,de nem is a leggyönyörűbb. Ez alapján mérlegelj.:D Nem minden a külső,akinek van kicsi esze is,az elgondolkodik azon,hogy szüksége van-e olyanra,aki így beszél másokról.
2013. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek odadobják magukat.
2013. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én senkit sem sértegettem még, de ti köcsög kötekedős válaszolók, őszintén, ha azt írom nem jön be külsőre az a bajotok, kössetek bele mindenben, csak ez megy nektek. Kösz a nagy semmit! Engem meg háyn csaj alázott már meg a külsőm miatt, persze az szent dolog, mocskos ribik eskü megtépek egyet most már! -.-
2013. ápr. 30. 23:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de nem csodálkozom az előttem válaszolókon. Ahogy te beszélsz a neked kevésbé tetsző lányokról, na a "jó nők" nagy része ugyanúgy beszél rólad. Persze ha neked ez bejön.

Ha mindig az kell, amit nem érhetsz el, akkor meg ne csodálkozz, ha nem kapod meg.

2013. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!