Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tipikus fiú/lány barátság. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus fiú/lány barátság. De én többet szeretnék. Van kiút?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok...Épp beszélgettünk, és valahogy rátértünk a párkapcsolatos témára, és elkezdte mondani hogy mi van vele meg a fiuzással. És egyszer csak azon lyukadt ki, hogy engem barátként szeret, meg nem akar többet, mert többet érek annál...tipikus tudom. A vicc, hogy olyan volt a helyzet, mintha bepróbálkoztam volna nála, csak kikosarazott. Pedig épp, hogy nem ez történt. Szóval csak úgy az ölembe pottyant. Hülyén érzem magam, mert én többet szeretnék tőle, és ezen nagyon szeretnék változtatni. Remélem a barátság fejlődhet szerelemmé is akár. Szerintetek?
2013. ápr. 1. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát egy kósza dugás össze jöhet de az ilyen barát dumákra nem érdemes sok időt pazarolni.
2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze:)
2013. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
:(
2013. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
P*csába, úgy akartam a ":("-t küldeni hogy az legyen az első válasz és kifejezze a "csak barátság" címszó alatt levesbe került férfitársadalom fájdalmát :D
2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A nehezén úton tanultam meg, hogyha egy lányhoz barátként közeledsz első körben, akkor annak fog tekinteni, és onnan nagyon nehéz kikecmeregni, ergo ha rögtön rányomulsz, akkor potenciális párjelöltnek tekint, nem pedig egy valakinek, aki barátkozni akar.


Több esélyed van, hogy megszerezni egy olyan lányt, aki már eleve nem barátként tekint rád, mint egy olyat, akivel barátkozol és utána akarsz tőle többet. Másfajta érzései alakulnak ki már a kezdetektől fogva.

2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Annyi időm van rá, hogy rá pazaroljam. Legalább nem verem a farkam a wc-n. :D Szóval csak nem mondana ilyet ha nem hajlana arra, hogy több egyen. Szóval nem tudom...ez most fos így...
2013. ápr. 1. 22:36
 7/19 anonim ***** válasza:
hááát sztem ne nagyon remènykedj.... sajnos ugyanígy jártam én is és nem nagyon változik a helyzet....
2013. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát pedig az ilyen langyos barátdumáknál még a f@szverés is fokokkal jobb
2013. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hitegetheted magad, de én inkább elkezdenék más csaj után nézelődni, akivel rögtön tudatom, hogy csak barátkozni akarok. Ez lehet beindít ebben a barátkozós csajban is egy féltékenységi rohamot, hogy az övé is lehetnél. Szóval csak jól sülhetsz ki belőle, vagy elfelejted, vagy féltékeny lesz rád és előrébb leszel mint most. Sokat most ebben a helyzetben nem tudsz mit csinálni, gondolom megérezte és azért hozta fel ezt az egész barátkozást, nem gondolod? Hogy tisztázza a dolgokat, nem hinném, hogy firtatni kéne még ezt.
2013. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
akivel rögtön tudatom, hogy nem csak barátkozni akarok, hanem fel akarom szedni*
2013. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!