Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy nem jövök ide picsogni, de ma elegem lett és valakinek el kell mondanom, úgyhogy elmondom mindenkinek.

Szóval 12' decemberében ért véget a 1,5 éves párkapcsolatom, szép volt, jó volt, elmúlt, lezártam. Úgy 2-3 hónapja viszont olyan magányosnak és üresnek érzem magam mint egy ház. Fenn vagyok társkeresőkön (január óta egyéni vállalkozó vagyok,zöldség és gyümölcstermesztéssel és értékesítéssel foglalkozom, mellette jogi egyetemre járok, szóval nincs túl sok időm)és úgy általában ismerkedem egyetemen, buszon, vonaton (ma pl. egy ázsiai lánnyal dumáltam a könyvtárban, szóval tényleg nyitott vagyok)viszont a siker 0, zéró, nuku.

Szóval itt vagyok én 24 évesen,becsületesen dolgozok, menő egyetemre járok, nem anyuci-apuci pénzel és amint azt gondolom látjátok nem esik ki a kapa sem a számból. Mindenhol azt olvasom hogy a lányoknak a RENDES PASI kell aki NEM CSAK SZEXET AKAR és társai (biztos tudjátok miről beszélek.

De akkor kérdem én: Mi a fenéért nem becsülitek meg azokat akik ilyenek? Miért a bunkóbélákkal jártok és nem velünk, NORMÁLIS pasikkal?

Annyi okos és szép nőt látok IQnuku kreatintöltelék impotensekkel, és várom hogy mikor jönnek az intelligens férfiak divatba.

Vajon bennem van a hiba, hogy rendes pasi vagyok?


24/elkeseredés


2013. ápr. 30. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy benned van a hiba hiszen a nők tökéletesek.Nekik olyan férfiak kellenek akik értenek a nőkhöz (Hahaha)


Komolyra fordítva a szót,nem benned van a hiba,egyszerűen csak egy elcseszett társadalomban élünk.Látod hogy az ilyen érzéketlen tuskók a menők,ahhoz hogy sikeres legyél alkalmazkodnod kell ehhez a primitív szinthez

2013. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy menő egyetemre jársz alapvetően tök mindegy a lányoknak...attól még lehetsz hülye, vagy érzelmileg 0,bár ezt ahogy itt leírtad én kétlem,de csak mondom :D Szerintem próbálj meg nem rágörcsölni, éld az életed és majdcsak jön valaki :) Mondjuk ezt pont én mondom, aki szintén "tűkön ül",hogy valami legyen már ilyen téren :D Arra meg nem tudok választ adni neked, hogy a legtöbb nő társam miért a bunkó parasztokat kedveli,ezt én sem értem :D
2013. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy gci vagyok, de én azt várom, mikor majd 50 évesen a mai "menők" egyedül lesznek és semmijük nem lesz, s majd epekednek mikor meglátnak a családommal. Igen, gci vagyok :)

Amúgy alapjáraton nem szoktam én ennyit keseregni, csak most épp egy olyan időszakát élem az életemnek amikor nagy szükségem lenne valakire, hogy támogasson és szeressen és mellette keljek fel és naaaa érted! :)

2013. ápr. 30. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak, de tényleg? Az élet nem igazságos. Ki mondta, hogy neked most meg kellene adatnia egy kapcsolatnak? Majd. Talán. Stb... Nincs benned hiba, és a csajokban sincs, mindenki azt választ akit akar. Kereslet, kínálat, igények... Sorry. Ez nem a story tv.
2013. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, mert képtelen vagy külső támasz nélkül is jól érezni magad a bőrödben és szeretethiányod van. De nyugi, ez egy általános lelki betegség a modern társadalmakban. Ami meg a bunkó pasik sikerességének okát illeti, olvass pár PUA-könyvet, ott részletesen leírják ennek a jelenségnek az okait.
2013. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most képzeld el!

Hamupipőke is találkozhatott volna előbb a királyfival ha nem hal meg az anyja. Talán előbb elengedték volna a bálba. Vagy a királyfi apja előbb elégeli meg az unokátlanságot.


Mégis akkor találkoztak amikor, nem előbb és nem később.

Ha Pipőkének nincs ott a jótündér esélye sem lett volna.


Szóval szerintem ne siettesd a dolgokat. Megtalálod a magad Pipőkéjét, csak még nem jött el az ideje.

2013. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!