Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem akar már engem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar már engem mert csúnya vagyok számára? Vagy mi lehet bennem a hiba?

Figyelt kérdés
Sok randink volt már kb 8-10. De nem vagyok neki elég fontos, kb mindig én kerestem őt és úgy találkoztunk. Mindig nyalizik hogy imád engem meg hiányzom neki de ennek semmi jelét sem mutatja. Megcsókolt egyszer de utána csak szájra puszit engedtem neki. És az utóbbi időben még ennél is jobban hanyagol mint eleinte. Az lehet velem a baj hogy nem tetszem neki? A csúnyaságom?
2013. ápr. 21. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom,hogy csúnya vagy-e!f/25
2013. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszenél neki, eddig se randizott volna veled... Szerintem nem akar semmit tőled, lehet, nem szeretne kapcsolatot. Szavakban lehet hízelegni, de ha magától nem keres, te tepersz utána, akkor hagyd a fenébe.


25/N

2013. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!