Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha benne van ilyesmib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha benne van ilyesmiben a csaj?

Figyelt kérdés

Még soha nem találkoztam vele, csak neten beszéltünk.

Volt már olyan, hogy letiltottam, és másik profilról írkált.

Kérdezte, találkozom-e vele. Mondtam, nem tudom egyszer talán. Mondta mit csináljon, hogy találkozzunk.

Én csak kíváncsiságból mondtam olyanokat neki, hogy max akkor, ha szex is lesz. Mondta, oké de amúgy nem szokása, de benne van. Kérdeztem, borotvált-e? Azt mondja az természetes. Kérdeztem, hogy anál, orál, kebelszex ilyesmi lehet? Ő azt mondta, ez hozzá tartozik a szexhez, természetes. Most vagy én vagyok a maradi, vagy ő nem komplett, de sok csaj nem hogy nem menne bele a szexbe azonnal, de olyat h anál stb elég sok idő múlva vállalna be. Abba is benne lenne, hogy autóban történjen.

Természetesen nem fogom kihasználni, meg találkozni sem fogok vele, mert egyszerűen nem az esetem. Meg mintha lenne egy kis beütése.



2013. máj. 1. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj? Nekem is volt hasonló esetem, de az a lány még fiatal volt azért nem válaltam be :D
2013. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
22 egy fél évvel idősebb tőlem.
2013. máj. 1. 08:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jó a kocsid, vagy tömve van a zsebed, vagy valami vénember aki így éli ki magát (volt ilyenbe részem). Vagy amit te mondtál, esélyes hogy agyilag nincs teljesen rendben.
2013. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ugy erzi, hogy te vagy az egyetlen lehetosege... ketsegbeesett, csalodott
2013. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit túlfűtött csaj ha nem kamuzott, vagy csak nagyon tetszel neki és mindenáron meg akar szerezni..
2013. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nincs jó kocsim, 21 éves tanuló vagyok, egy fabiam van. A zsebemben sincs tömve.

Meg kérdezte h én várom-e hogy találkozzunk, és h szerinte igen. Én mondtam, ne lottozzon veszíthet. Ő mondja én is. Én mondtam, én biztos nem. Erre mondta oké bocsi.

Valahogy azt érzem h nincs teljesen rendben agyilag

2013. máj. 1. 08:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Ilyen csak érdekel engem is.

Dobhatnál elérhetőséget engem nem zavar ha első randin szexelni "kell" vele...

2013. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsit naív, butuska, vagy pedig át vagy b*szva, vki szopat.
2013. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 walk w1th mee ***** válasza:
nekm is volt ilyenben részem...inkább jobbnak tartottam kerülni a dolgot,még soha nem találkoztam vele,nem is ismertem a csajt:D
2013. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mar mutatta magát kamerán is szoval csaj.
2013. máj. 1. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!