Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha ezt írom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ezt írom facebookon egy lánynak, akivel már jó ideje levelezgetünk, de ő még képet sem látott ritka ronda testi adottságaimról, ellenben én már tudom, hogy a csaj külsőre 10/10-es jó csaj kategória?

Figyelt kérdés

Igazából csak azért nem tudtam még ott hagyni, mert jó dumálgatni egy értelmes, normális csajjal, ritka az ilyen manapság, de ami különösen meglepett, hogy még bombanő kategória is külsőre. Általában az ilyen külsejű csajok mind buták, felszínesek és hisztisek, illetve egyből amint képet küldök nekik vagy élőben találkoznak velem erősen jelzik, hogy milyen ronda kis senki vagyok a szemükben és többnyire tiltanak is facebookról vagy cssak törölnek, kinél hogy van ez, de lényegbeén csak a negatívat kaptam eddig az összes szép csajtól, akivel ismerkedtem, ezért is utáltam meg a szép lányokat és eddigi egyetlen sikeres randim is egy csúnya rcú lánnyal volt, akivel járni is akartam, de végül ő koptatott le, a maradjunk csak barátok dumával, mivel nem jöttem be neki külsőre, gondolom én, ahogy a szépeknek sem tetszettem sosem külsőre eddig.


Na szóval arra gondoltam, hogy most ennek a szép, de értelmes csajnak megírom ezt:


-figyu, én tudom, hogy semmi esélyem nálad úgy, mert ritka ronda srác vagyok, előnytelen testi adottásokkal, te meg akárkit megkaphatsz ilyen külsővel, így érthető, ha ilyen selejt külsejű srác nem kéne neked, és én sem akarom ezt erőltetni, de mivel kedvellek, lehetnénk haverok és egy haveri találkára időt szakíthatnánk, ha benne vagy persze.


2013. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hozom a popcornt!
2013. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

"-figyu, én tudom, hogy semmi esélyem nálad úgy, mert ritka ronda srác vagyok, előnytelen testi adottásokkal, te meg akárkit megkaphatsz ilyen külsővel, így érthető, ha ilyen selejt külsejű srác nem kéne neked, és én sem akarom ezt erőltetni, de mivel kedvellek, lehetnénk haverok és egy haveri találkára időt szakíthatnánk, ha benne vagy persze."


:"DDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez alapján a hozzáállásod, mintsem a külsőd a probléma. Ha annyira értelmes ez a lány, akkor valószínűleg már túljutott azon is, hogy "a külső és a pénz számít", és értelmes, kedves társat keres, nem kirakati bábut.


Ne légy gyáva, küldj magadról képet, és majd ő dönt...semmi értelme elhitetni magaddal, és vele is, hogy ronda vagy

2013. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A én tapasztalataim szerint jó csaj ronda pasival még barátkozni sem barátkozik. De én rendkívül ocsány, dagadt és alacsony vagyok.
2013. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hát nekem sincs túl sok önbizalmam, de ezt már én is durva önbizalomhiánynak mondanám. Ezzel nem fogsz elérni semmit. Legyen önbizalmad, ne magadat becsméreld. Ismerek tényleg ritkaronda srácokat, akiknek bomba csajuk van, pedig semmit sem tudnak felmutatni.
2013. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen szép lányok mondták a képembe, hogy ronda vagyok, nagy az orrom, nyomi vagyok vagy csak nevetgéltek, amint megláttam. Középsulis koromban kedztek a lányok gúnyolni, fura mód általánosban még emlékszem szerelmes levelet is kaptam egy lánytól, sőt mai napig emlékszem, hogy 4-dikben 4 lány is szerelmes volt belém, persze nekem már akkor is olyan lány tetszett, akinek nem jöttem be. Középsulis koromban kezdtem süllyedni, vagy inkább csúnyúlni külsőre? Azóta csak a rosszat kapom a csajoktól a külsőmre vonatkozóan, ha tetszem is lánynak, az nem jön be nekem külsőre, bár már emiatt csúnya lányokkal is akartam járni, ahogy írtam, mondjuk mióta az a csúnya is lány is elutasított a legyünk barátok dumával, azóta makacs lettem és nem is akarok már olyan lányt, akihez nem tudok vonzódni, közben viszont azt is tudom, hogy a szép lányokhoz sincs jogom. A két szék között a padlóra estem...
2013. ápr. 29. 21:54
 6/27 anonim ***** válasza:
ekkora marhaságot ne irj neki, küld el azt a képet azt jonapot, többet érszel azzal h válalod magad, mint h csak rinyálsz neki h ronda, igy csak egy siros puncinak fog tartani, ezzel lerombolod azt amit felépitettél
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
legyen már önbizalmad b-zdmeg..
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
* ronda vagyok, a vesszőkért meg elnézést
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Tudod, hgyy engem meg az ilyen fiúk készítenek ki? Minden második monddatban ott van hogy ''ilyennek születtem ezért a világ összefogott ellenem". Pedig amúgy ha ezt elhagynák nem is lennének rosszabbak, sőt! Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor meg ott a testedzés, ha igazán akarsz tenni valamit elkezded(tudom hogy nehéz, de ez van).

Ha a csúnya arcú lánynak is sokat mondogattad hogy milyen ronda vagy akkor meg is van, hogy miért maradtál barátzónás. Te sem szeretnél olyannal járni akinek nap mint nap mondogathatnád hogy ''jajj nem te így vagy jó''-mert nagyon szomorú dolog ha még te sem tudod pozitívan értékelni magad.

Ne hagyd, hogy a külsőd befolyásolja a kapcsolataid^^

2013. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem én nem is bírnám elviselni, hogy túl jól néz ki a csajom én meg ronda vagyok, kevésnek éreznmém magam mellette, talán ezért is félek felvállalni a külsőmet, onnantól már beszélni sem tudnék úgy vele, mint így. Mondjuk szerintem úgyis haverok lennénk, neki

úgysem jönnék be külsőre, hiszen kaphat akárkit miért érné be egy ronda, nyomi gyerekkel? Én meg biztos nem fogok rámászni vagy ilyesmi találkán sem, nem fogom zaklatni sem, más fiú nyomulna, én most is hanyagolom facebookon, jó, ha két naponta írok neki vissza.

2013. ápr. 29. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!