Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nem képes megütni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem képes megütni a lányok által felállított mércét annak lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés
Ez mérce hol van? Mert akiket én ismerek, azoknak a plafonon. De ők cserébe semmit nem tesznek a közösbe, csak a testüket.
2013. máj. 1. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez a te hibád. Miért üres felfujt nőkkel kezdesz?
2013. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
a lányvécékben tanulmányozzák
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Igen. Lefőtt.

Egy kávéért én is mindjárt elmegyek, mert ezt a rinya-áradatot már nem lehet bírni máshogy.

24L

2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Ta Ta Ta Taaaaaaaa

Ezeket hívják divatribancoknak, üdv a Földön megfáradt utazó!

2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknk a földig kell rombolni az egoját,és rögtön más lesz a véleményük
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

3-as kislány, nem gondolod, hogy van alapja, ha ennyi fiúnak nem adnak esélyt a lányok? Míg a lányoknak mindegy hogy néznek ki úgyis lesz pasijuk?


Mert azt látom, hogy van egy pár dagadt, csúnya lány például nálunk is suliban és olyan pasijuk van, hogy csak nézek, pedig a csajok nem szentek jellemre, sőt elég egoisátk meg nagyszájúak. Ellenben van egy rakás rendes, tényleg kedve, jószívű fiú, akik ha próbálkoznak is csak a gúnyolódást meg az elutasítást kapják a csajoktól.

HOgy, miért lettek ilyen kegyetlenek a mai lányok azt nem tudom, de, hogy nagy baj van a lányok nevelésével abban egészen biztos vagoyk.

2013. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon sok fiúnak van elég nagy baj a jellemével. Elég csak megnézni ezeket a kérdéseket, a mai nap folyamán nem egy olyan megnyilvánulás volt, amire azt mondtam: nem csodálom, h senkit sem talál az illető. Az egyik egészen pontosan úgy nyilvánította ki a véleményét, hogy a szerinte, elutasító lányokat pofán kellene b@szni. Így. Ezek után még ki csodálkozik, h nem kell a lányoknak? Ugyanmár. Az éremnek 2 oldala van, mindig. Nem mindig a rendszerben kell keresni a hibát, hanem először önmagunk körül kellene körülnézni.

24L "kislány" voltam.

2013. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Igen, lefőtt kérdező!

Itt vagyok 22 évesen, és mivel nem vagyok partiarc, vagy celeb, egy barátnőm sem volt még!... :(

2013. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Végigmegyek ilyenkor tavasszal az utcákon, rengeteg molett, sokszor kövér lánynál látom, hogy milyen helyes pasija van (hozzám és több hasonlóan nem előnyös külsejű pasihoz képest), vagy egy átlagos szintet biztosan megüt. Néha-néha előfordul egy két rondább alak mellett is valamire való lány, de ez ritka. Amíg egy rondább, kapafogú lány is akár megengedheti magának, hogy valamilyen szinten helyes pasija legyen, addig szerintem az átlagon aluli fiúknak kaparni kell, hogy minden 50. lánynál legyen esélye. Az más kérdés, hogy nem biztos, hogy jól esik ehhez egy ilyen vagy ehhez hasonló pasinak 49 elutasítás, mire az 50., nagyon leharcolt, egyetlen fiúnak sem kellő lány beadja neki a derekát, de ez csak az én magánvéleményem.
2013. máj. 1. 17:53
 10/25 anonim ***** válasza:
Így van. És nem a jellem miatt, mert az egyáltalán nem számít a lányoknak. Csak külsőre vannak igényeik, azok viszont az egekben.
2013. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!