Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiú is tapasztalj, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú is tapasztalj, milyen könnyű felszedni a csúnyácska lányokat meg nálatok is van, hogy maguktól tapadnak például facebookon a nem szép csajok?

Figyelt kérdés
Én csúnya fiú vagyok, mégis tapadnak rám a csúnyácska, de kedves lányok, a kövértő, a sovány, de nem vonzó arcúkig, mindenféle szokott tapadni rám. Csak a szép lányok, akik nekem is bejönnek kerülnek el.
2013. máj. 1. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát bakker, azért csak akad egy két nem olyan rossz lány azok között akik tapadnak rád, egyébként is nem lehet mindig rögtön a csúcson kezdeni
2013. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szép lányoknak nem csúnya pasi kell.
2013. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második ez nem teljesen igaz! de sok gyönyörű lányt látok egyáltalán nem helyes pasik oldalán (és fordítva)

amúgy meg az elsőnek igaza van, biztosan akad olyan lány aki nem csúnya.. ha már tényleg olyan sokat tapadnak rád


esetleg próbálkoznod kellene az olyan lányoknál akik neked tetszenek.. és különben is ízlések és pofonok, mindenkinek más a szép/helyes

2013. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanez van forditva, a szep csajoknak es szar erzes hogy csak a nyomorekok irogatnak rajuk folyton.
2013. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!