Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha interneten ismerkedek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten ismerkedek egy lánnyal és beszélünk, mikortól tudom hogy elhivhatom e randira esetleg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi egy honapig mindennap beszeltunk az interneten, aztan telefonon. Utana talalkoztunk, es azota is parkapcsolatban vagyunk. Sokat jelentett, hogy elotte megismertuk egymast, es utana talalkoztunk szemelyesen.
2013. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem időben kell mérni a dolgot, inkább információban. Hogy ismered-e eléggé hozzá.
2013. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi másfél hétig msn-en beszélgettünk, e-maileket váltottunk. Aztán ő kérdezte meg ráérek-e vasárnap és van-e kedvem egy találkára, sütizni, sétálni, beszélgetni, mert akkor eljönne autóval. Aztán jól éreztem magam a randin, 2 hét múlva jött újra, aztán 3 hét múlva (nem tudott előbb, anyagi gondok miatt) aztán én mentem őhozzá. Aztán mivel 50 km-re volt, jobbnak láttuk ha ott alszom, mert neki volt lakása. Persze először külön aludtunk, de szép lassan összemelegedtünk.

Ő van még mindig, már 4 és fél éve szeretjük egymást, pedig az elején én nem voltam szerelmes, de ezt őszintén el is mondtam neki, és megértette, 3 hónapig csak barátkoztunk, mire úgy éreztem hiányzik ha nincs velem, amikor odaérek hozzá imádok odabújni, és rájöttem hogy szeretem őt. Aztán 4 hónap ismeretség után meg is kérte a kezem. :)

Együtt élünk, esküvőre nem futja, de nagyon imádjuk egymást, a szerelem máig tart és erős.

2013. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vackorka ***** válasza:
Ez változó... pár sor társkeresőn aztán átkell vinni chatre ahol 2-4óra közötti beszélgetés kell max összeségében utána gyakorlalitag bármikor, persze csak ha vonzalmat tudtál benne kelteni.. De nekem volt olyan akivel kb 50 sort váltottam de volt olyan is akivel mindössze 4!!! mondatot váltotttam és ugy taliztam vele.. ez nincs időhöz kötve de nagyon huzni én véleményem szerint nem jo, mert akkor csak megunátok egymást neten, személyesen meg már semmi ujjal nem tudnál előállni, tehát az én tanácsom 2-4óra közötti maximum beszélgetés neten aztán tali.
2013. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

soha


ezért kell férfinak lenned. ez annyit jelenti, hogy nem érdekel a lány véleménye, hanem azt csinálod, amit akarsz. ha úgy érzed eléggé ismered, felkínálod, ha elutasít, tudni kell az okát. ha ő nem érzi ezt stb, akkor még vársz 1 kicsit, vagy rékérdezel mikor/mitől lenne másképp. valószínűleg úgysem tudna semmit válaszolni, de hátha.

sokszor nem érdemes próbálkozni, akkor biztos csak kamuzott, vagy túl problémás.

2013. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 1 hétig leveleztünk meg msn. Találkozás következő héten volt. Már akkor úgy éreztem,hogy ismerem,megvolt az összhang. Azóta is nagy a szerelem. Sose tudhatod meg,ha meg se próbálod. Szóval,ha úgy érzed jól megértitek egymást,kérdezd meg,hogy meginna-e veled egy kávét,vagy egy fagyi ebben a jó időben,séta,beszélgetés. Hajrá :)
2013. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 2 hétig fb-oztam egy sráccal, kb minden nap, utána találkoztunk, de én már 1 hét után i szívesen találkoztam vola vele élőben, csak aztán nem értünk rá, pontosabban el kellett utaznom hétvégére. ne halaszd túl sokáig a dolgot sztem, minél előbb találkozzatok, és akkor minél előbb kiderül, h élőben is olyan jól elvagytok, vagy mégsem. :)
2013. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy egy hónapig vagy kicsit tovább beszélgettem egy sráccal először levélben, aztán msn. Imádtam vele beszélgetni, addig miatta maradtam fent legtovább csak hogy beszélgessünk. Volt mikor a leghúzósabb sulinapon is csak vigyorogva repkedtem az előző napi beszélgetés miatt. Aztán jött a találka, de ott nem passzolt a dolog, nem volt meg a "bamm", ami reméltem, nagyon szerettem volna ha jól jönnek ki a dolgok. De ez van.

Utána sokáig hiányzott, mert nem tudtam már úgy beszélgetni vele, mint előtte. Úgyhogy ne halaszd túl soká, mert akár akaratlanul is nagyobb elvárásokat fektetnél le mint amúgy.

Finoman hozd szóba, ha bizonytalan esetleg kicsit noszogasd :) Sok sikert! ^^

2013. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!