Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 éve tetszik egy lány de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve tetszik egy lány de nem tudom hogyan mondjam el neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
(12/F)Szeretem ezt a lányt az osztályomból de nem tudom hogyan mondjam elneki hogy szeretem de félek hogy elutasít de alkalmam sincs hogy vele beszéljek mivel sok barátnője van és mindig vele vannak.De először is ki szeretném deríteni hogy kedvel e engem de nem tudom hogyan.Segítetek?Normális válaszokat kérek.

2013. máj. 2. 20:57
 1/4 Vackorka ***** válasza:
Úgyhogy megmondod neki őszintén határozottan. Most ez máshogy nem lehet megválaszolni ezt a kérdést.
2013. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háháhá ne mondd el az érzéseid. Soha nem ezzel kezdjük. Annyit elmondhatsz neki, hogy szimpatikus, meg milyen szép. Dícsérd és ne a szíved önts ki te kis Don Juan.
2013. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.-nak igaza van.

Jelenleg semmit sem érsz vele, ha elmondod az érzéseidet, meg is ijedhet, ráadásul 12 évesen kicsit sem biztos, hogy tudja kezelni a helyzetet.

Dicsérd, beszélgess vele, légy a közelében, legyél laza, vicces... :) Ha pedig már kialakult valami, és érzed, hogy kedvel, akkor mondd el neki, mi a helyzet.

2013. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérj tanácsod szüleidtől/nevelődtől.

szeritem egy 7éves szerelmes fiú meg egy 12 éves pár egyáltalán nem a kiszámítható, komoly stbali, vagy egyáltalán párkapcsolatnak nevezhető jelenség.

2013. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!