Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem egy 35éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 35éves nő, mikor én 20vagyok?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy 20éves vagyok és nem zavarja. Komoly kapcsolat kizárva! (szerintem egyértelmű)

Szerintetek?



2013. máj. 3. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
örűlj neki h akar vmit :D
2013. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
29%
Lehet, hogy megakarja fogni a pisilőd :P
2013. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy neki is egyértelmű, hogy a komoly kapcsolat ki van zárva!

Ismerek olyan érettebb nőt, aki szintén a 15 évvel fiatalabbakra bukik akár és nem egyszer volt velük tartós kapcsolata... Vannak érettebb srácok is, nem szentírás, hogy ebben a korban még mindent a bulizás, meg a szex jelent...

2013. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy biztos nem társasozni akar,

szóval szex biztos, a Te korodban biztos nem komolyat akar,

amúgy nem mindegy élvezd a szexet, utána majd kiderül, ennyi N

2013. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen korú nők között vannak olyanok, akiknek még nem jött össze a gyerek és teljesen be vannak kattanva már. Lehet, hogy gyereket akar csináltatni valakivel, akárkivel. Javaslom nagyon vigyázz a védekezéssel, amikor arra kerül a sor, nehogy apává tegyen sipp-supp!!!
2013. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet nagyobb teljesítményre vágyik na meg persze a régi fiatalságára..

:)

2013. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez k**vára tetszett :DD Vigyázz nehogy apává tegyen sipp-supp :DDDDD meghalok xd
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ki van éhezve, a libidója meg az egekben :D
2013. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a péniszed akarja, esetleg a pénzed, bár inkább az elsőt!
2013. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy megakarja fogni a pisilőd :P"


:D:D nem bizos, lehet, hogy csak labdázni akar. de ha azt mondja hogy told le a nadrágod, bepelenkáz, akkor vigyázz!! :)


"Ismerek olyan érettebb nőt, aki szintén a 15 évvel fiatalabbakra bukik akár és nem egyszer volt velük tartós kapcsolata... "


a legtöbb idős nőt izgatja hogy fiatal fiúval lehet, ugyanúgy mint a vén kujonokat a tinilányok. csak rajtuk nagyobb társadalmi nyomás van, mert a női libidó tabu dolog.

tudományos tény, hogy a nők később érnek szexuálisan, ők kb akkor érik el azt akort, amit a 18 éves srácok. jobb esetben. meg akkora már van 1-2 tönkrement házasság/unalmas férj aki szintén csalja. :)


"Az ilyen korú nők között vannak olyanok, akiknek még nem jött össze a gyerek és teljesen be vannak kattanva már. Lehet, hogy gyereket akar csináltatni valakivel, akárkivel. Javaslom nagyon vigyázz a védekezéssel, amikor arra kerül a sor, nehogy apává tegyen sipp-supp!!!"


lehet benne valami, bár általában a társadalmi elítélés miatt enm vállalnák fel. de vannak elvetemültek :)

2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!