Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akit ilyen tökéletes csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit ilyen tökéletes csajok vesznek körül, mit akarhat mégis tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki a csoporttársam, nagyjából fél éve vagyunk jóban (akkor csókolóztunk), azóta minden nap ír nekem facebook-on, meg ugye suliban is sokszor beszélünk, ír nekem gyakran sms-eket is,... az utóbbi hetekben párszor iszogattunk is együtt... aztán párszor csókolóztunk ilyenkor, egy percre se enged el, végig átkarol, simogat, puszilgat. És végig látom rajta, hogy milyen zavarban van, bár próbálja leplezni.

Viszont ő tipikusan az a srác, akit körberajonganak a legszebb csajok, ebből áll a haveri köre (jó persze sok srácból is), akkor mégis miért nem rájuk hajt?

Vagy rájuk is, meg rám is? Honnan tudhatnám meg ezt?

Az összes ismerősével mikor összefutok, tudják ki vagyok, ha szóba kerül valahol a srác neve, olyan sejtelmesen rám mosolyog mindenki, szóval gondolom beszél rólam sok mindenkinek.

21L


2013. márc. 25. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom h más lányokra is hajtana, ugyanis pont a környezet reakciójából is kiderül, hogy Te különleges vagy számára. Örülj a helyzetnek, s ne legyél kicsinyhitű, hanem legyél magabiztos. :)


23/F

2013. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a sok könnyűvérű hatpasis ri... pardon, hölgy nem kell neki? Mert a normális pasik csak haverkodnak azzal a fajtával, ha nem kerülik el teljesen.


Te kellesz neki. TE. Ne azt nézd, hogy kik rajongják körül. Örülj neki, hogy a tiéd. Ha irigyek akkor legyél büszke magadra. :D

2013. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem attól, aki utánam futott, hogy miért én kellek neki, amikor nálam klasszisokkal jobb csajt kaphatna. Felsorolt olyan tulajdonságokat, amire azt mondta, hogy neki ezek fontosabbak, mint a hibátlan alak.
2013. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos,milyen jó neked:)Nagyon csíp téged,és te is látod rajta,ne légy bizonytalan!Ezt a fiút aztán nem érdekli azok a csajok!Na meg hogy zavarban van,hu!Szerencsés vagy nagyon
2013. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj,tegyük már el ezt az általánosítást,hogy azért nem érdekli a fiút a többi ,,jó''csaj,mert csalódott bennük,stb!Egyszerűen a kérdező érdekesebb a számára!
2013. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meglepődtem ezeken a pozitív válaszokon, de örülök, kedvesek vagytok!! :D

Majd délután találkozom vele. :)

2013. márc. 26. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek nagyon,de örülök neki,hogy ilyen szerencsés vagy!
2013. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!