Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklődik, nem kérdez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklődik, nem kérdez, tömören válaszol, miért?

Figyelt kérdés

Ha egy lány nem kérdezősködik felőlem igazán, az minek tudható be? Amikor pedig én kérdezek, akkor röviden válaszol, nem fejti ki a mondandóját, alig van mibe belekapaszkodnom :D. Mi lehet vele, mit csináljak vele?

Jelenleg a második talit készítjük elő keddre.


24F



2013. máj. 3. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vesztettél. Add fel, és csak tovább előre. De nem ennél.
2013. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lánnyal "beszélgettem" már :D

Kukák voltak, ott is hagytam őket és kedvesen megmondtam nekik, hogy nem erőltettétek meg magatokat. VIszlát.

2013. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy akkor miért akar találkozni velem még egyszer...
2013. máj. 3. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs meg a vonzalom. Hidd el ha meglenne, körülugrálnának.
2013. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért akar találkozni, mert nem tudja még mi lehet vagy mi nem. Próbálkozik, de elég egykedvűen. Igazából nem is nagyon érdekli a téma. Teljesen egyértelmű eset.
2013. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem érdekled őt. Ez van, ilyenkor kell emelt fővel tovább lépni. Nekem számtalanszor volt már dolgom ilyen nőkkel, konkrétan én már mindent tudtam a lányról, mert minden érdekelt vele kapcsolatban, de ő szinte semmite sem kérdezett rólam. Az ilyen dolgot nem érdemes erőltetni, ha érdekelnéd valamennyire, akkor a legapróbb dolgokra is rákérdezne.
2013. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, kiestél a pikszisből, vagy soha nem is voltál benne. Velem is állandóan ez van. Töröm magam, írok neki, ő meg csak odaböfög egy egyszavas választ, jó napot. Ha tetszenél neki, ne félj, be nem állna a szája.
2013. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"ha érdekelnéd valamennyire, akkor a legapróbb dolgokra is rákérdezne."


Arra azért készüljön, hogy ilyen csaj nem lesz sose.

2013. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy én is erre gondoltam, amikre ti. Így hogy egyirányú a beszélgetés, bennem se jön elő a szikra.


Az zavar, hogy többször rákérdeztem, hogy mit gondol rólam, akarja-e folytatni és egyszer sem mondott olyan semleges vagy pozitív dolgot, amiből már következtetni lehetne...

2013. máj. 3. 19:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint rosszul írtam: semleges vagy negatív dolgot*.
2013. máj. 3. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!