Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja sok lány magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja sok lány magáról azt a képet kialakítani Facebookon, hogy Ő egy bevállalós csaj?

Figyelt kérdés

A saját ismerőseimre gondolok.

Én tudom róluk, hogy nem olyanok a való életben, mint amilyenek Facebookon a képeiken.

Nem olyan bevállalósak.

Beállnak a tükörbe, lefotózzák a saját mellüket felülről, a feneküket mutatják, egymást megölelik a barátnőjükkel, puszit nyom az egyik a másik arcára. Bulis képeiken egymás ölébe ülnek.

Engem nem zavar, de szeretném megérteni őket. Hogy miért akarnak olyan személyiséget mutatni a képeiken, amilyenek nem.

Én ismerek olyan lányokat, akik aztán tényleg lazák, és olyan képeik vannak fen Facen, amilyenek a valóságban is. De akikről most írok azok csak szeretnének olyanok lenni...


Szóval ilyen laza bevállalós csaj képeik vannak. De a valóságban, amikor ott voltam, és tetszett nekik egy srác, és oda ment és leszólította őket, akkor meg megijedtek, elkezdtek hülyeségket beszélni, vagy éppen egy szót nem tudtak ki nyögni, vagy csak vigyorogtak, és ment a "izé... hmmm nem tudoooom... :S"

Szóval a képeiken ilyen laza csajnak mutatják magukat, de a valóságban, mikor ott egy olyan fiú, aki tetszik nekik, és lenne rá alkalom velük beszélni, egyáltalán nem lesznek lazák.

Miért szeretnek másnak tűnni a képeiken, mint amilyenek valójában?



2013. máj. 4. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
mert az nem menő, hogy "elkezdtek hülyeségket beszélni, vagy éppen egy szót nem tudtak ki nyögni", úgyhogy ezt csak nem mutathatják - gondolják
2013. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Illusi0n ***** válasza:
100%

Mert a facebook erről szól, és menőzni akarnak! Kialakult ez a "ferde" image a mostani fiatal csajok körében, hogy az a divat, ha mutogatják magukat, és leszbulnak xD

Ilyen egyszerű. Majd 10 év múlva rájönnek, hogy gáz volt feltenni netre ilyen képeket , és nem is ilyenek valójában :D


A pasik meg szeretik állítólag a bevállalós csajokat, a képek meg ott vannak, lehet verni...a klaviatúrát :D

2013. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xD
2013. máj. 4. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy nem bevállalósak az életben?

mert egyszer mondjuk odament egy pasi, rögtön az arcukba tolta hogy "dugjunk béjbi" "gyere randira ma fél5-kor, minden lesz" és mondjuk besz@rtak a 150 kilós, kopasz fejétől? (ki ne sz@rna be, ne mondd, hogy egy "bevállalós" nem)

óvatosan próbálta biztos lekoptatni, hogy ne sértse meg a kis lelkivilágát (máskor meg az a nyomorotok, pasik, hogy mindenki olyan bunkón koptat le. ez legalább korrekt akart lenni)

honnan tudod, hogy máskor nem olyan a csaj, hogy ő megy oda a pasihoz és szedi fel?

mert én pl. mindkét leírt verziót átéltem sőt, volt hogy a túlságosan nyomuló pasit nyakon öntöttem a piámmal stb.

bevállalós vagyok am. nagyon és emiatt mindenki egy közveszélyes kretén őrültnek tart, holott itt és mindenhol azt sipákolják hogy egy nő legyen bevállalós, mert azt csípik.

a valóságban a kis szendéket csípik akiket irányítgathatnak.

eddig senki nem bírt betörni, de a szájuk az nagy ;)

persze hogy minden csaj ilyen akar lenni a lelke mélyén, ő akarja diktálni a feltételeket és ezért csinál magáról legalább neten ilyen képet... csak a valóságban egy fenyegetés után ("elhagylak ha nem teszed amit mondok") becsicskulnak, mert annyira remegnek egy csávóért, félnek hogy nem kellenek majd másnak, hogy inkább mindent eltűrnek

2013. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem így volt.

Hanem volt egy srác, aki tetszik a csajnak, és folyton róla hallottam dumálni, hogy de jófj, meg de cuki.

Aztán amikor a srácnak feltünt, hogy érdeklődik a csaj utánta, akkor csak simán oda jött, és megkérdezte, hogy vagyunk, meg ilyesmi.

És erre a csaj meg "izéé, háát hmmm.. :D" egy értelmes szót nem tudott kinyögni.

De Facebookon, meg a tükörbe tolta a fenekét, és fotózta...

Ha ilyen lenne, akkor attól, hogy oda jött az a gyerek, és csak annyit kérdezett, hogy miújság, tudott volna beszélni, meg válaszolni... Nem a dadogás jött volna neki...

2013. máj. 4. 10:18
 6/6 Illusi0n ***** válasza:
A valóságban megijjedt, hisz tetszett neki a csávó :) Csak meglepődött, meg nem tudott mit kezdeni a helyzettel, mint a politikusok, és elkezdett "ööö"-zni (nem ez az első eset xD)
2013. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!